Murat Kaya Pamukovalı vatandaşlarla buluştu

Murat Kaya Pamukovalı vatandaşlarla buluştu

AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya Pamukova’da vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, AK Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Bayram, meclis üyeleri ile birlikte vatandaşla bir araya geldi.

Kaya, Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Pamukova Belediyesi tarafından restorasyonu tamamlanan Karaca Ahmet Türbesi ve Camii’yi ziyaret etti.Ardından Kaya, 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yüksek oy aldığı Pamukova’da vatandaşlarla bir araya geldi.

“DURMAK YOK YOLA DEVAM”

Kaya; “Allah nasip ederse rehavete kapılmadan, 14 Mayıs’ta sergilediğimiz bu iradeyi, 28 Mayıs’ta da sandıklara daha çok sahip çıkarak daha güçlü bir şekilde oylara yansıtacağız. 28 Mayıs sadece bir seçim değil; Rumeli’den Kafkasya’ya, Can Azerbaycan’dan tüm Türk Cumhuriyetleri’ne, Afrika’dan Asya’ya Ortak tarih, dil, inanç ve kültür birliği içinde olduğumuz tüm mazlum coğrafyaların sığınağı olmuş, eman ve esenlik yurdu olmuş Ülkemizin kaderini tayin edecek ve bu coğrafyadaki insanların gönüllerini fethetmiş olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ a oylarımızla sahip çıkacağız. Durmak Yok; Doğru Adamla Yola Devam” dedi.

Yayınlama: 24.05.2023
Düzenleme: 28.05.2023 22:54
281
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.