Muhtar Dişli’den Asfalt Teşekkürü

Muhtar Dişli’den Asfalt Teşekkürü

Muhtar Dişli’den Asfalt Teşekkürü

Geyve Belediyesinin kendi öz imkanlarıyla yaptığı asfalt çalışmaları devam ediyor.Kızılkaya-Küplü-Kamışlı Mahallesi arasındaki yol asfalt dökülerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

Geyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçenin dört bir yanında devam eden çalışmalardan Kızılkaya ile Küplü Mahallesi arasındaki asfalt çalışması tamamlandı.

Yeni Yüzüne Kavuştu

Geyve Belediyesi ekiplerince dökülen asfalt sonrası 6 kilometrelik uzunluğa sahip güzergah yeni yüzüne kavuştu. Kızılkaya Mahallesi muhtarı İlhami Dişli, yaklaşan kış öncesi mahallemizdeki asfalt çalışması bizi büyük sıkıntıdan kurtardı. Yaz boyu toz ve çamur içerisinde kalmamız kışın da bunun devam edeceğini düşünmek doğrusu çok can sıkıcı idi. Ama sağ olsun Murat başkanımız gereğini yaptı ve bölgemiz tamamen asfaltlandı.

Muhtar’dan Teşekkür

Yapılan yol ve asfaltlama çalışmasından memnuniyet duyduklarını ifade eden Kızılkaya Mahallesi muhtarı İlhami Dişli; “Arazilerimizin bulunduğu bölgedeki yollarımız stabilize kaplıydı. Yıllardır berbat bir halde olan bozuk yolu kullanıyorduk. Şimdi yollarımız yenilendi. Yol çalışmalarından sonra mahalle halkımız çok rahatladı ve ulaşım daha güvenli bir hale geldi.Geyve Belediye başkanımız sayın Murat Kaya Kızılkaya-Küplü-Kamışlı bağlantı yolumuzu asfalt ile buluşturdu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” diye konuştu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

Yayınlama: 26.09.2017
Düzenleme: 30.09.2017 16:54
953
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.