Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Mart 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Memleket Düşmanları Parkı Bu Hale Getirdiler

Ne kullanmasını ne bakmasını nede temiz tutmasını öğrenemedik!

Geyve Belediye Başkanlığı’nca “Sosyal ve Kültürel Hayatın Canlandırılması Projesi” kapsamında ,modern bir şekilde dizayn edilerek Tepecikler Mahallesinde bölge halkının hizmetine sunulan park kimliği belirsiz kişi veya kişilerce adeta talan edildi.

“Memleket Düşmanları “

Geyve Tepecikler Mahallesinde Geyve Belediyesi tarafından yaptırılan park adeta çöplüğe dönerken, oturma banklarına ve oyun malzemeleri kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından tahrip edildi. Parka verilen zarar ise aileleriyle birlikte gelen vatandaşların tepkisine neden oldu.

Geyve’de vatandaşlara yapılan hizmetlere yine vatandaşların sahip çıkması gerektiğini ifade eden bölge halkı , bu tür hizmetlere zarar verilmesinin vicdana sığmayacağını , barbarlık olduğunu ve buradaki kamelyaları değil gönlümüzdeki yeşeren umutlarımızı yok ettiler diye söylediler.

“Suçlular Cezasını Çekmeli “

Bu parkların Halkın parasıyla yapıldığını ifade eden vatandaşlar; Bu tür çirkin davranışları kimler hangi amaçla yapıyor bilemiyoruz, ancak en kısa sürede yakalanarak gerekli cezayı almaları gerekiyor. Yapılan bunca hizmete karşın , bu bizlere revamı Yazık değil mi ? Kamelyaların kime ne zararı var? İnsanlar kendileri için yapılan hizmetlere nasıl zarar verebilir. Anlamış değiliz. Belki de kasıtlı yapılıyor. Vatandaşlar buraya gelmesin diye. Ancak yazık oluyor. Bu tür hizmetleri yapmak zordur. Ancak bunları korumakta biz insanlara düşüyor” dediler.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

4080 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Memleket Düşmanları Parkı Bu Hale Getirdiler için 1 yorum

  1. MİSAFİR dedi ki:

    YAMYAMLIK BU İNSANLARIN FAYDALANMASI İÇİN YAPILAN HİZMETLERİN OLDUĞU YERDE YAMYAMLARDA VARMIŞ MAALESEF

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle