Karaçay’da Son Aşama Çalışmaları Başladı

Karaçay’da Son Aşama Çalışmaları Başladı


Karaçay da Son Aşama Çalışmaları Başladı.


Karaçay deresi ıslahı projesinde  dere kenarının üst yapı ve peyzaj  başladı.

Daha önceleri MYO ile Köprü arasında döşeme işleri bitmiş son aşamada ise Hamam ile MYO önündeki köprü arasındaki taş döşeme çalışmaları sona eren projede yapılacak üst yapı peyzaj çalışmaları ile proje sonlandırılmış olacak.

Yapılan Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Murat Kaya; Islah projesinde şu anda döşenen taş setin üst proje işleri yani peyzaj çalışmaları yapılıyor.Getirilen üst yapı malzemeleri ile Karaçay’ın etrafı yemyeşil yürüme parkuru ve oturma alanları ile Geyve’mize görsellik açısından zenginlik katacaktır.

Ayrıca Başkan Kaya,’Bu sevda memleket sevdası.’Bu yol emniyetli değil, bu yol güvenli değil; bu yolda tuzaklar, engeller var’ diyerek azmimizi kırmak isteyenler, yolumuza taş koymak isteyenler olabilir. Ama her zorluğun ardında bir kolaylık olduğuna inandık. Öyle oldu.

Daha ilk günden; ‘Bundan böyle hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ dedik. Bugün gönül rahatlığıyla ‘artık hiçbir şey eskisi gibi değil’ diyoruz. Karaçay Deresi Islah Çalışmalarında sona yaklaştık.yaptığımız iş te gözükmeye başladı. Yürüyüş yolları, çocuk parkları, bankların olduğu Geyve’mize yakışan bir şekilde sizlerin hizmetine sunacağız.

Her zaman dediğimiz gibi ÇALIŞINCA OLUYOR…

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

NOT:Resimleri Büyütmek için üzerine tıklayınız

GEYVE karaçay ıslah çalışmaları serefelma


 

  

Yayınlama: 14.10.2011
Düzenleme: 31.10.2011 12:53
2.635
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 6 Yorum
 1. mustafa dedi ki:

  Sayın Başkanım Geyvenin böyle bir yürüyüş yolu olması gerekir zaten ,
  Siz Böyle Büyük düşündükçe büyük başarılarda arka ardına gelecek İnşallah

 2. recep bey dedi ki:

  bu derede kaç çocuk boğulacak düşüpte,yaşayıp göreceksiniz bak.dere kenarına korkuluk düşünmüşlerdir bu ak kafalı akıllılar..

 3. hasan basri dedi ki:

  Recep hanım şey beyefendi o çocukların anası babası vardır heralde olmadı sen orda diklirsin olmadı o kafanı dereye sokar beklersin…sıkıntı etme sende o kafada yok ya neyse…

 4. vatandaş rıza dedi ki:

  Başkanım çay kenarında yürümek güzel ama mahlle aralarında yürüyemez oldu.Doğalgaz geçen yerleri özellikle son yerleri kontrol etmenizde fayda var.Varoş mahallelerinden farkımız yok.

 5. hasan dedi ki:

  çalışma başkan bu kadar… adamlar her yaptığını eleştirmek için deli oluyo baksana. ama hata sende kısa zamanda bu kadar çok iş yaparsan adamlar tabi rahatsız olur .arkandayız başkanım devam et sen rahat ol….

 6. hasan dedi ki:

  Başkanım Allah Yardımcınız olsun.Yola Devam