İYİ Parti Geyve Teşkilatı yerel seçimlere hazır

İYİ Parti Geyve Teşkilatı yerel seçimlere hazır

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Serdip Dokumacı ve İl yönetimi Geyve ve Pamukova İlçe Teşkilatları ile bir araya geldi. Dokumacı gerçekleştirdiği ziyaretler sonrası açıklama yaparak yerel seçim sürecinin başladığını ve İYİ Parti olarak seçimlerde tüm kadroları ile seçime hazırlandıklarını belirtti.

Dokumacı ve il yönetiminin ilk durağı Pamukova oldu. İlçe teşkilatını ziyaret eden Başkan Dokumacı, İYİ Parti Pamukova ilçe Başkanı Kemalettin Yörük ve yöneticileri ile bir araya geldi.

Seçimlere hazırlıkların ve teşkilat ziyaretlerinin başladığını belirten Dokumacı’nın sonraki durağı ise Geyve İlçe Başkanlığı oldu. Dokumacı: “Teşkilat ziyaretlerimize Pamukova ve Geyve  ilçelerimizden başladık. Büyük bir coşku ve heyecanla yerel seçimlere hazırlanıyoruz. Pamukova İlçe Başkanımız Sayın Kemalettin Yörük, Geyve İlçe Başkanımız Yusuf Baran ve İlçe yöneticilerimize misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.” dedi.

Yayınlama: 03.10.2023
802
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. mehmet çakan dedi ki:

    beyler hiç boşa ümitlenip çalışmayın. çünkü ittifak olmazsa kazanacak olan bellidir. boşuna masraf ve emek harcarsınız. yazık olur. üzülürsünüz.