Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Eylül 2012 | Geyve, Gündem, Manşet

Geyve Belediyesi, araç filosuna bir yeni iş makinesi daha ekledi.

Yeni İş Makinası

Yeni alınan lastik tekerlekli yükleyici – kazıcı ve kırıcı aparatlı iş makinesi iş hacmini daha da kolaylaştıracak. Belediyenin yoğun çalışmalarını hızlandırmak için daha önce alınması kararlaştırılan kazıcı yükleyici, gerekli işlemlerin yapılmasının ardından Geyve Belediyesi yetkililerine  teslim edildi.

Asfalt Başlıyor..

Belediye Başkanı Murat Kaya, aracın teslimi sırasında yaptığı açıklamada; “Geyve Belediyesi olarak planlanan çalışmaları en kısa zamanda tamamlayabilmek için araç parkımıza yeni bir kazıcı yükleyici kazandırmanın sevincini yaşıyoruz.

155.000,00 TL.

155.000 Tl sına alınan  bu iş makinamızı kazasız belasız bir şekilde ilçemize hizmet sunma yönünde kullanacağız. Göreve geldiğimiz ilk gün itibarı ile Araç Filomuzu Son model makinelerle yeniliyor ve aynı zamanda güçlendiriyoruz.

Yeni Makinamız son model olup İhtiyaçlarımıza cevap verebilecek teknolojinin son imkânları ile tasarlanmıştır. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

 

2299 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle