Geyveli iş insanının İnegöl’deki markası Luxer Karavan konforuyla dikkat çekiyor

Geyveli iş insanının İnegöl’deki markası Luxer Karavan konforuyla dikkat çekiyor

Geyveli iş insanı Erkan Uysal’ın İnegöl’deki markası Luxer Karavan konforuyla dikkat çekiyor..

İnegöl Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetini sürdüren ve İnegöl’ün lokomotif sektörü olan mobilya ile kabiliyetini karavanda birleştiren Luxer Karavan firması, üretmiş olduğu 8 metrekarelik yaşam alanlarıyla adeta insanların hayallerinin bir parçası oluyor.

750 kg ağırlığında ve otomobillerle dahi kolayca çekilebilen karavanların, vergiye tabi olmaması ile imar izni gerektirmemesi de vatandaşlar için cazip hale gelmesini sağlıyor.

Ayrıca Luxer Karavan’ın üretmiş olduğu karavanlar, fiyat ve kalite konusunda  da Avrupa’da üretilen karavanlara göre oldukça iddialı.

Muhabirimize açıklamalarda  bulunan İnegöl’ün tanınmış girişimci iş kadınlarından Luxer Karavan Genel Müdürü Ülkü Kocaoğlu şu ifadeleri kullandı;

TOPLUMUMUZ GENLERİYLE BULUŞUYOR
“Öncelikle ben Türk toplumunun ruhunda ve geçmişinde özgürlüğün , doğallığının yeni yerler keşfetmenin ne denli önemli olduğunun altını çizmek istiyorum. Yani karavan kültürüyle aslında insanlarımız genleriyle buluşuyor. Yine son yıllarda yaşadığımız pandemi, deprem gibi çok sayıda olumsuzluklar nedeniyle karavanlarımız, bunalmışlık yaşayan insanlarımızın hayallerinin bir parçası oluyor. Bu nedenle ülkemizde son yıllarda karavanlara ilginin artmış olduğu kanaatindeyim.”

Geyveli iş insanının İnegöl’deki markası Luxer Karavan konforuyla dikkat çekiyor

FİYAT VE KALİTE KONUSUNDA İDDİALIYIZ
“Teknik olarak üretmiş olduğumuz karavanlardan bahsedecek olursak kaliteyi özellikle vurgulamak isterim. Karavancılıkta en önemli hususlardan biri alt şasenin statiği ve ağırlık ortalamalarıyla hesaplanmış  şaseyi yurt dışında bu işte nam yapmış ve kalitesini ıspatlamış bir marka ile yol alıyoruz. Yine iç yüzeylerde marin kontra kullanarak neme, güneşe ve suya uzun yıllar dayanabilecek bir ürün ortaya çıkarıyoruz. Dış yüzey panelleri özel izolasyonlu preslerimizde bünyemizde üretilmektedir. Kalite ve fiyat konusunda da iddialıyız. İthal getirilecek ortalama aynı kalitelerde bir karavanın fiyatı bugün bizim fiyatlarımızın iki katını buluyor. Yine önümüzdeki aylarda 5.30LX ve 3.70LX modellerimizin de üretimine başlayacağız. Özellikle  3.70LX modelimizle ofroadçılara, avcılara ve doğa sevdalılarına hitap etmeyi düşünüyoruz.”

Geyveli iş insanının İnegöl’deki markası Luxer Karavan konforuyla dikkat çekiyor

GÜNEŞ PANELLERİ, SU DEPOSU, SU ISITMA,WEBASTO SİSTEMİ..
“Tasarım konusunda kadın gözüyle ortaya çıkmış estetiğin incelikleriyle İçeride yerleşkesiyle ve kullanım alanlarıyla, dışardan yumuşak çizgileri ve hatlarıyla karavanlarımız göze de oldukça güzel hitap etmekte. İçeride ve dışarıda çok sayıda ihtiyaç dolapları ve gözleriyle kullanıcılara adeta konforlu bir alan sunmakta. Karavanlarımızın içinde banyo, tuvalet bulunmaktadır. Yine elektrik ihtiyacı, karavanımızın üzerine monte edilen güneş panelleriyle ve akülerle sağlanmakta. Ayrıca dışarıdan 220w enerji özel kablo sistemiyle alınmaktadır. Isınma ihtiyacı ise webasto sistemiyle gerçekleştirilmektedir. Karavanlarımızda 105 litre su deposu bulunmaktadır. Bu da rahatlıkla mutfak ihtiyaçları ve duş ihtiyacının giderilmesini sağlıyor. Su ısıtma sistemiylede dilediklerinde sıcak su kullanım konforu sunuyoruz. İçeride bulunan panellerde akülerin, güneş enerjisinin, suyun miktarının ne kadar kaldığını gösteren sistemimiz de kullanıcılarımıza kolaylık sağlamaktadır. Karavanlarımızın içerisinde yaşayan kişilerin bu sayede konforu hedeflenmektedir. Minimal yaşamda, yalın tercihin tasarruf felsefesiyle ,özgürce yaşam için karavan Luxervan da diyoruz.

Geyveli iş insanının İnegöl’deki markası Luxer Karavan konforuyla dikkat çekiyor Geyveli iş insanının İnegöl’deki markası Luxer Karavan konforuyla dikkat çekiyor

İnegölyerelhaber.com

 

Yayınlama: 19.05.2023
Düzenleme: 19.05.2023 15:17
5.628
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.