Geyve ve Pamukova İçmesuyu İsale Hattı açıldı

Geyve ve Pamukova İçmesuyu İsale Hattı açıldı

Geyve ve Pamukova İçme Suyu İsale Hattının kaynak töreni bugün saat 15.00’de Geyve İlçesi Tepecikler Mahallesi’nde gerçekleşti.

HAYIRLI OLSUN

Açılışta konuşan Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün,  “Bizler kendimizi avantajlı hissediyoruz. Ekrem Yüce’nin desteğini sonuna kadar arkamızda hissediyoruz. Büyükşehir’in ne kadar iyi işler yaptığını her zaman görüyoruz. Açılışımızın herkese hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

GECE GÜNDÜZ 

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya,  “Belediyecilik çok meşakkatli bir iş. Hepimizin eksikleri vardır bizim amacımız eksiklerimizi en az şekilde yapmak. Ben 20 yıldır siyaset yapıyorum bu tempoyla çalışan belediye başkanını ilk defa gördük. Ekrem yüce Sakaryalılar için çalışıyor. Bizler de ilçelerde gece gündüz çalışıyoruz. Şuana kadar yapılan ve yapılacak olan çalışmalar için teşekkür ederiz” dedi.

10 MİLYON ÖDENEK

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Gece gündüz demeden Sakaryalılar için çalışıyoruz. Hayata geçirdiğimiz çalışmalarda hemşerilerimizin faydasını düşünüyoruz. Yıllar sonra ortaya çıkacak ihtiyaçları düşünerek çalışıyoruz. Geyve’de 4 km uzunluğunda içme suyu hattı inşaa ediyoruz. Pamukova da mahallelerde nüfus artışıyla orantılı ihtiyaçları gidermek için çalışmalar yürütüyoruz. Geyve ve Pamukova Projelerimiz için 10 milyon ödenek ayırdık” dedi.

Yayınlama: 15.02.2022
Düzenleme: 19.02.2022 16:11
2.026
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.