Geyve Sosyal Gelişim Merkezi kurs kayıtları başlıyor..

Geyve Sosyal Gelişim Merkezi kurs kayıtları başlıyor..

Büyükşehir Belediyesi SGM’lerde yeni dönem kurs kayıtları başladı. 26 farklı atölyede gerçekleştirilecek eğitimler için kayıtlar 10 Ekim Pazartesi gününe kadar devam edecek. 7-14 yaş arası öğrenciler yeteneklerini keşfedecek, eğlenirken öğrenecek. Ayrıntılı bilgilere 444 40 54 (3712-3787) numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde yeni dönem kursları için kayıtlar başladı. 10 Ekim Pazartesi gününe kadar devam edecek kayıtların ardından minikler 26 farklı atölyede eğitimlerle buluşacak. 7-14 yaş arası öğrencilerin başvuruda bulunabileceği SGM’lerde öğrenciler yeteneklerini keşfedecek, öğrenecek. Online kayıt için www.sakarya.bel.tr adresinden yapılabilecek.

7-14 yaş arası tüm öğrencilere
Konuyla ilgili yapılan açıklamada, 7-14 yaş arası öğrencilerin eğlenirken öğreneceği, yeteneklerini keşfedeceği kurslar için kayıtların başladığı ifade edilerek, “Adapazarı, Geyve, Sapanca, Akyazı ve Karasu SGM’lerde yeni dönem için hazırlıklarımızı tamamladık. 10 Ekim Pazartesi gününe kadar kayıtlarımız devam edecek. 26 farklı branşta öğrencilerimizle buluşacağız. Zengin ders içerikler, uzman eğitmen kadrosu, modern eğitim binaları ile yeni dönem kurslarımıza tüm öğrencilerimizi davet ediyoruz” denildi.

26 farklı atölye
Yeni dönem branşları ise şu şekilde; Keman Atölyesi, Anlayarak Hızlı Okuma Atölyesi, Ukulele Atölyesi, Ritim Atölyesi, Melodika Atölyesi, Bağlama Atölyesi, Yan Flüt Atölyesi, Kara Kalem Atölyesi, Arapça Atölyesi, Almanca Atölyesi, İngilizce Atölyesi, Mutfak Atölyesi, Kuran-ı Kerim ve Değerler Eğitimi, Becerikli Eller Atölyesi, Drama Atölyesi, Çizgi Film ve Animasyon Atölyesi, Resim Atölyesi, Geleneksel Türk Tiyatrosu Atölyesi, Robotik Kodlama Atölyesi, Gitar Atölyesi, Piyano Atölyesi, Masal Atölyesi, Tasarım Atölyesi, Akıl Oyunları Atölyesi, Satranç Atölyesi, Edebiyat Serüveni Atölyesi.

Ayrıntılı bilgi için;

Geyve Sosyal Gelişim Merkezi için (0 264) 517 10 06

Yayınlama: 04.10.2022
1.515
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.