Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Ağustos 2013 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya

Cezaevi firarisi bu yüzden kaçmış!!!

geyve cezaevi firarisi talat cesuroğluGeyve Cezaevinden kaçan cinayet suçlusu Talat Cesuroğlu’nun amacı belli oldu.

Cezaeviden firar eden Talat Cesuroğlu’nun 90 bin TL alacağı olan Selami B.’yi öldüreceği ortaya çıktı. Sakarya ve Sapanca Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı operasyonla Sapanca’da yakalanan Cesuroğlu’nun üzerinden tabanca da çıktı.

2001 yılında İlçesi’nde biri kadın iki kişinin ölümüyle sonuçlanan silahlı çatışma sonrasında yargılanan Talat Cesuroğlu müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

 1 aydır firari

O tarihten beri cezaevinde hükümlü bulunan Cesuoğlu bir süre önce gönderildiği Geyve Cezaevinde Temmuz ayında firar etti. Cezaevinden firar ettikten sonra Sapanca’da bulunan Selami B.’yi öldürmeye geleceği iddia edilen Talat Cesuroğlu’nun Sapanca Göl mahallesinde bulunan bir evde saklandığı bilgisini alan Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş şubesi İnfaz Büro ekipleri, söz konusu eve İnfaz Büro ve Sapanca Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile birlikte operasyon düzenledi. 

Operasyonda Talat Cesuroğlu yakalanarak gözaltına alırken evde yapılan aramalarda bir adet tabanca ele geçirildi. Cezaevi firarisini sakladığı öne sürülen arkadaşı Şahin İ. de gözaltına alındı. Cezaevi firarisi adliyeye sevk edildi.

2566 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle