Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Ocak 2013 | Alt Haberler, Geyve

Belediye Meclisi 2013 Yılının İlk Toplantısını Yaptı…

 geyve belediyesi meclis toplantısıGeyve Belediye Meclisi, 2013 yılının ilk Meclis Toplantısını yaptı. Toplantıda alınan kararlar:

1-Belediye Meclisinin, her ayın ilk Salı günü saat 14.00 te toplanmasına ve ağustos ayının tatil olmasına oy birliği ile karar verildi.

2- Denetim Komisyonu seçimi yapıldı. Üyeliklere; Abdullah Özdemir, Mehmet Doğru, Bilal Öztürk, Adem Yılmaz, İdris Çakır seçildi.

3- 2 adet sözleşmeli personel çalıştırılmasına oy çokluğu ile karar verildi.

4- Köy Koop üyelerinin Geyve – Adapazarı arasında yolcu taşımacılığı taleplerinin, devir ve ruhsat için 25 bin TL ücret almak, ruhsatlandırma evrakları için Büyükşehir Belediyesine devredileceği için karar vermeli şartı ile güzergah ve durak yeri verilmesine oy birliği ile karar verildi.

5- AFPaşa Belediye Başkanlığının 03.12.2012 tarih ve 55 sayılı gayrimenkul kiralanması ile ilgili karar onayına oy birliği ile karar verildi.

6- AFPaşa  Belediye Başkanlığının 03.12.2012 tarih ve 56 sayılı taşınmaz devri ile ilgili kararın onaylanmasına oy birliği ile karar verildi.

7- AFPaşa  Belediye Başkanlığının 03.12.2012 tarih ve 57 sayılı imar planı tadilatı ile ilgili kararın imar komisyonuna havale edilmesine oy birliği ile karar verildi.

8- AFPaşa  Belediye Başkanlığının 03.12.2012 tarih ve 60 sayılı imar planı tadilatı ile ilgili kararın imar komisyonuna havale edilmesine oy birliği ile karar verildi.

9- İbrahim Dişli ve Semiha Tekin’e ait nazım imar tadilat planının onaylanmasına oy birliği ile karar verildi.

10- Kayalar Petrol Ürünleri sanayi Ticaret A.Ş. uygulama tadilat imar planının kabul edilmesine oy birliği ile karar verildi.

11- Türkiye Diyanet Vakfına ait nazım uygulama tadilat imar planının onaylanmasına oy birliği ile karar verildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1434 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle