Eğitimcilerin Banka Maaş Promosyonu İhalesi Sonuçlandı

Eğitimcilerin Banka Maaş Promosyonu İhalesi Sonuçlandı

EĞİTİMCİLERE MAAŞ PROMOSYONU MÜJDESİ

GEYVE-İLCE-MİLLİ-EGİTİM-MUDURLUGU-MAAS-PROMOSYONU-SONUCLANDİ- (1)Geyve ilçesinde eğitim çalışanlarına ilişkin MAAŞ promosyon ihalesi tamamlandı.

Geyve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışan öğretmen, memur ve diğer personelin maaş ödemelerine ilişkin yapılan promosyon ihalesini 11 banka arasından 611.000 TL ile Finansbank kazandı.

Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, eğitim çalışanlarının maaşlarını alacakları banka ve uygulanacak promosyonlar ile ilgili çalışmaları tamamlanarak bugün sözleşme imzalandı.. Promosyon potokolünü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal ile FİNANSBANK Erenler Şube Müdürü Barış Şahin imzalar iken İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tahir Taş da hazır bulundu.

GEYVE-İLCE-MİLLİ-EGİTİM-MUDURLUGU-MAAS-PROMOSYONU-SONUCLANDİ- (4)

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal açıklamasında; “Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarda çalışan personellerin maaş – promosyon anlaşması, üç ay süren çalışmalar sonunda tamamlandı. Bu konudaki ihalemize yaklaşık 11 banka katıldı. Bu rekor bir katılım. Bizi, ilçedeki eğitim kurumlarını önemseyerek katılan bankalara öncelikle teşekkür ediyorum. Sonuç itibariyle, yoğun bir ihale sürecinden sonra 7. oturum sonucunda çok ciddi ve rekor bir ücretle bu ihalemizi sonuçlandırmış olduk. FİNANSBANK ERENLER ŞUBESİ ile anlaşma sağlandı. 611 bin TL öğretmenlerimize dağıtılacak. İnşallah öğretmenlerimiz, ekim maaşları ile birlikte promosyonlarını almış olacaklar. Bin TL. civarında bir rakam öğretmenlerimiz alacaklar. Sakarya da eğitim çalışanları adına iyi bir para. 3 yıl için bir defada ödenecek bu miktar. Çalışanlarımızın özlük hakları ile ilgili bu konuyu sonuçlandırmaktan mutluyuz. Sonucun tüm personellerimize hayırlı olmasını dileriz” Dedi.

GEYVE-İLCE-MİLLİ-EGİTİM-MUDURLUGU-MAAS-PROMOSYONU-SONUCLANDİ- (3)

FİNANSBANK ERENLER ŞUBE Müdürü Barış Şahin konu ile ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Geyve İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarının maaş ödemeleri ile ilgili ihale bizlere nasip oldu. 690 civarında personelin maaşlarını ödemeyi planlıyoruz. Buna göre teşkilatımızı da hazırladık. İşlemleri ilk maaş dönemine de yetiştirmeyi düşünüyoruz. Bu uygulamanın bankamıza da katkısının büyük olacağını düşünüyoruz. Hem yeni müşteriler kazanmış oluyoruz, hem de yeni insanlar ile tanışmış olacağız. Kurumumuzun da bu uygulamadan maksimum kazanacağı kanaatindeyiz. Her iki kurumu da çıkar sağlayan bir uygulama. Banka müşteri ediniyor, personel hizmetini alıyor. Bizler de kalitemizi yüksek tutarak daha iyi hizmet vermeğe çalışacağız.”

Namık Cihan/Geyvemedya.com

GEYVE-İLCE-MİLLİ-EGİTİM-MUDURLUGU-MAAS-PROMOSYONU-SONUCLANDİ- (2)

geyve-egitim-calisanlaina-promosyon-mujdesi-

Yayınlama: 04.09.2015
Düzenleme: 08.09.2015 21:09
5.137
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. MİSAFİR06 dedi ki:

    Eğitimcilerin banka maaş promosyonu ihalesi sonuçlanmış , maaş promosyonu müjdesi verilmiş fakat Geyve’de banka şubesi olmayan bankayla anlaşmaya varmışlar.Öğretmenler banka ile bir sorunu olursa bankamatikle mi muatap olacaklar? Öğretmenlerin banka ile yapılan anlaşmanın içeriğinin hakkında aklında soru işareti kalmaması için bankayla yapılan anlaşmanın bir nüshasının fotokopisi Geyve Meb. sitesinde yayınlanmalıdır;öğretmenlerin en doğal hakkıdır yoksa etik sözleşmesine uymaz.Yetkililere duyurulur.