Dikbayır, Geyve’de esnafla bir araya geldi

Dikbayır, Geyve’de esnafla bir araya geldi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Geyve’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Hafta içi meclis çalışmalarına devam eden İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, hafta sonu ise yoğun bir programla Sakarya’yı karış karış dolaştı. Geyve’de vatandaş ve esnaf ile bir araya gelen Dikbayır’a İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Fatih Akgün, İYİ Parti Geyve İlçe Bşakanı Yusuf Baran, İl ve İlçe Yöneticileri eşlik etti.

GEYVE ZİYARETİ
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Fatih Akgün, Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Geyve’de de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

‘KARAMSARLIK BİTECEK’
Sakarya Milletvekili Dikbayır Geyve merkez esnafını gezerek, vatandaşların şikayetlerini dinledi. Gezi sırasında vatandaşlar Dikbayır’ın önünü keserek yaşadıkları zorlukları ve hayat pahalılığı ile ilgili şikayetlerini dile getirdiler. Dikbayır, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: ” Ülkemizde giderek artan enflasyonda ezilen vatandaşlarımızın yaşadıklarına şahit olduk. Bizlere dertlerini anlatan vatandaşlarımızı dinlerken çok üzüldük. Geyve’de de tüm ülkemizde olduğu gibi, karamsarlık bitecek, umut gelecek. İYİ’ler, milletimize ışık olmanın gururuyla, memleketimizi huzura kavuşturmak için gece gündüz demeden çalışıyor. Allah bizleri, Türk Milleti’ne karşı mahcup etmesin” dedi.

Yayınlama: 21.03.2023
Düzenleme: 21.03.2023 20:22
882
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.