Bu Fotoğraftakileri Tanıdınız mı?

Bu Fotoğraftakileri Tanıdınız mı?

Bu Fotoğraftakileri Tanıdınız mı?

ak parti-geyve-kurulus-Geyve Belediyesi personeli Tuba Yemiş’in sabah saatlerinde sosyal medya’dan paylaştığı ve Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ile Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın da retweetlediği  bir fotoğraf karesi, herkesi maziye götürdü. 

Tuba Yemiş tarafından paylaşılan ve İl Başkanı Kılıç ve Başkan kaya tarafından RT yapılan o fotoğraf karesinde kimler yok ki…?

ŞİMDİ HEPSİ DE ÖNEMLİ GÖREVLERDE

Tuba Yemiş’in “Babam ve dava arkadaşları” diye bahsettiği fotoğrafta, şu an Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı olan, Sakarya Eski Milletvekili Hasan Ali Çelik, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Ali Akdeniz, Ak Parti Kurucularından, Erenler Belediyesi Özel Kalem Müdürü Kemalettin Kaya, Çaykur eski genel müdürü ve Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanı Ekrem Yüce, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ve eski siyasetçilerden, Belediye Personeli Tuba Yemiş’in babası Şuayip Çelik de yer alıyor.

Geldiği konum itibariyle, şimdilerde Sakarya siyasetinde adlarından söz ettiren o isimlerin maziden gelen görüntüleri sosyal medyada da ilgi çekti.

İşte Dikkat Çeken O Fotoğraf Kareleri:

Yayınlama: 05.04.2016
Düzenleme: 08.04.2016 20:29
1.000
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.