Başkan Metin Atalay Kamu Kurumlarını ziyaret etti.

Başkan Metin Atalay Kamu Kurumlarını ziyaret etti.

Geyve Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Metin Atalay, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında kamu kurumlarını ziyaret etti.

Metin Atalay kamu kurum ve kuruluşları ziyaretleri kapsamında Müftülüğü, PTT Şubesi, Vergi Dairesi, Mal Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi, İlçe Tarım Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Devlet Hastanesi, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Vakıfbank Geyve Şubesi, Sosyal Güvenlik Kurumu, Sosyal Gelişim Merkezi, Esnaf  ve Sanatkarlar Odası, Orman İşletme Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü, İtfaiye Grup Amirliği’ni ziyaret etti.

Başkan Atalay’a ziyaretlerinde Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ve ilçe teşkilatı, Ak Parti Geyve Kadın Kolları başkanı Şükran Sertel Şan, Ak Parti Geyve Gençlik Kolları Başkanı Furkan Gökmen ve belediye meclis üyeleri eşlik etti.

Kamu kurumlarını ziyareti ile ilgili bir değerlendirme yapan Başkan Atalay şunları söyledi: ” Kurumlarımızda görev yapan yönetici ve kamu personeli arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Hem çalışmalarında başarı diledik, hem de değerli görüşlerini aldık. Yeni dönem belediyecilik heyecanımızı hem vatandaşlarımızla, hem de tüm kamu personeli ile paylaşmaya devam edeceğiz. Geyveli hemşerilerime ve Geyve’ye hizmet için görev yapan tüm kamu personelimize ilçem adına teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

 

Yayınlama: 07.02.2024
Düzenleme: 07.02.2024 20:06
539
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. hakan turan dedi ki:

    1 senedir koltukta, şimdiye kadar niye ziyaret etmemiş şimdi seçim gelince mi aklına gelmiş. tabi amacı reklam. zaten vatandaş seçimden seçime hatırlanıyor.