BAŞKAN KAYA’DAN KAYMAKAM AKBIYIK’A ZİYARET

BAŞKAN KAYA’DAN KAYMAKAM AKBIYIK’A ZİYARET

BAŞKAN KAYA’DAN KAYMAKAM AKBIYIK’A ZİYARET

geyve-belediye-baskani-murat-kaya-hendek-kaymakami-idris-akbiyik,ziyareti- (1)Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçemizde 5 yıl görev yaptıktan sonra Hendek Kaymakamlığına atanan Kaymakam İdris Akbıyık’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Kaya beraberinde Sakarya Büyükşehir ve Geyve Belediye Meclis Üyesi Metin Atalay ve Nihat Baltaoğlu ile birlikte yaptığı ziyarette İdris Akbıyık’a hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Geyve’de birlik ve beraberlik içerisinde hizmet edip ardından Hendek Kaymakamı olan İdris Akbıyık’ı makamında ziyaret eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya bir süre sohbet etmesinin ardından yeni görevinde başarılar diledi.

Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık,; “ Yeşil Geyvemizde güzel günlerimiz geçti. Geyve ilçemizde 5 yıl görev yaptıktan sonra yine Sakaryamızın başka bir ilçesi Hendek’e atandık. Bu cennet vatanın her köşesinde hizmet etmek ulvi bir görev ve sorumluluktur. Yıldızı her geçen gün parlayan ve büyümeye namzet ilçemizde görev yapmaktan dolayı çok mutluyum. Hizmetler kaldığı yerden aynı hız ve ivmeyle devam edecektir” dedi.  

Kaymakam Akbıyık ziyaret sonunda 5 yıl birlikte çalıştığımız Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

geyve-belediye-baskani-murat-kaya-hendek-kaymakami-idris-akbiyik,ziyareti- (1)

Yayınlama: 02.09.2015
Düzenleme: 07.09.2015 01:04
952
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.