Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Ağustos 2017 | Alt Haberler, Gündem, Sağlık, Yaşam

Balık Yağı İle Birlikte Sporunuzu Destekleyin

Balık Yağı İle Birlikte Sporunuzu Destekleyin

Farklı gıdaların tüketimi kişilerin farklı mineralleri ve vitaminleri almasını sağlarken spor yaparken kişiler farklı yiyecekleri yemekten çok protein deposu olan besinlere yöneliyorlar. Bu durumda da belirli eksiklikler ortaya çıkabiliyor. Bu eksikliklerin oluşması durumunda da bu vitamin ve minerallerin dışarıdan hazır olarak alınması gerekiyor. Araştırmalarda bulunan uzman kişiler yetişkin bir kişinin her hafta 4 öğün balık tüketmesi gerektiğini söylüyor. Ancak insanlarımızın çoğu buna imkân bulamazken genel olarak mutfaklarımızın en popüler yemeği olarak balık gösterilmiyor. İyi seviyede balık tüketen aileler dahi haftada 1 ya da 2 kez evlerinde balık yapıyorlar. Bu sebeple de balığın içerisinde yer alan Omega-3 gibi maddelerin dışarıdan alınması gerekiyor.

Bunun için üretilen balık yağları son dönemde birçok kişi tarafından düzenli olarak kullanılıyor. Yapılan araştırmalar balık yağının çok sayıda faydası olduğunu gösterirken Carlson balık yağı birçok kişinin balık yağı alırken ilk tercihi oluyor. Balık yapı kullanan kişilerde kalbin hava kirliliğinden korunması sağlanıyor. Bu da kişilerin çok daha sağlıklı bir kalp yapısına sahip olması anlamına geliyor. Buna ek olarak kireçlenme denilen hastalığın önüne geçerken yaşlanmayı da yavaşlatan en önemli besinlerden birisi olarak görülüyor. Spor yapan kişiler için yağ yakımını hızlandırırken buna ek olarak kasların korunmasını sağlıyor. Bu sayede sporlarını yaparken bir yandan da kilo vermek isteyen kişiler balık yağı ile birlikte verdikleri kiloları yağlarından veriyorlar.

Balık yağları akışkan bir yapıda olmazken genel olarak tablet ya da kapsüllü bir yapıda oluyor. Bu sayede kişilerin ürünü tüketmeleri çok daha rahat olabiliyor. Eğer kişiler Carlson marka balık yağını satın alırlarsa bu sayede yoğun bir Omega-3 desteği kullanmış oluyorlar. Bu sayede balık yağının faydalarının tamamı da vücuda etki etmeye başlıyor. Bu ürün kapsüllü bir yapıda kullanıcılara sunulurken bir paketinde 50 adet kapsül yer alıyor. Bu kapsüller cam şişede tamamen sağlıklı bir biçimde saklanırken kullanıcılar düzenli olarak kullanırlarsa kısa süre içerisinde etkisini görüyorlar. Kişilerin kullanımda yalnızca tek bir kapsülü su ile birlikte tüketmeleri yeterli oluyor.

Bu ürünün bir tabletinde 1000 mg. balık yağı bulunurken kişiler rahatlıkla günlük ihtiyaçlarını bir tablet ile karşılayabiliyorlar. Bunun yanında sporcular da günde 1 tabletle başlarken ileri düzeyde tablet sayısını 3’e kadar çıkarabiliyorlar. Ancak genel olarak kişiler çok fazla yüklenmek istemedikleri için günde 1 adet kullanımda sabit kalıyorlar. Bu miktarda balık yağı kullanımı sporcular için yeterli olurken kısa süre içerisinde vücutlarındaki düzelmeyi gözlemleyebiliyorlar. Hastalıklara karşı artan dirençlerini fark etmek oldukça zor olsa da bu sayede kişiler birçok önemli rahatsızlıktan da kurtulmuş oluyor. Bu sebeple de birçok kişi düzenli olarak bu balık yağlarını kullanıyor.

Carlson balık yağı birçok eczaneden satın alınabildiği gibi internet üzerinden spor besinleri satan sitelerden de alınabiliyor. Ancak satışını yapan sitelerin kişilerin iyi belirlemesi gerekiyor. Genel olarak protein tozları ya da diğer spor besinlerine göre daha az popüler olduğundan sitelere bu ürün bulunmayabiliyor. Ancak Fitbull gibi gelişmiş sitelerde bu tarz balık yağları ve diğer destek ürünlerinin de satışı gerçekleşiyor. Bu balık yapını kişiler Fitbull sitesi üzerinden 64 TL fiyatla alabiliyor. Bu fiyat üzerinden kişilere %5 daha indirim uygulanırken kişilerin havale ile ödeme yapması gerekiyor. Aksi halde kişiler %5 indirim almadan kredi kartları ile birlikte alışverişlerini tamamlıyorlar. Bu durumda da kişiler 9 ay taksit imkânından faydalanabiliyor.

1218 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle