Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Şubat 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

ZEYTİNOĞLU’NDAN İTTİFAK AÇIKLAMASI

Geyve’nin CHP’li eski Belediye Başkanı Atilla Zeytinoğlu, ilçede AK Parti yada MHP’nin adayını desteklemesinin söz konusu olmadığını ifade ederek, “Destekleyeceksem kendi partimin adayını desteklerim” dedi.

atilla zeytinoğluİDDİALAR GERÇEK DIŞI

30 Mart Yerel Seçimlerine yaklaşırken ilçelerde ittifak söylentileri de gün yüzüne çıkmaya başladı. Bunlardan biri de Geyve ilçesinde yaşandı. İlçenin CHP’li eski Belediye Başkanı Atilla Zeytinoğlu; bir süredir MHP’nin adayı Mehmet Kır’ı desteklediği iddialarını Adapostası’na değerlendirerek iddiaların gerçek dışı olduğunu söyledi.

MHP’Yİ DESTEKLEMİYORUM
Zeytinoğlu, “Bir süredir siyasetten uzak duruyorum. Ancak Geyve’de AKP yada MHP’ veye başka bir partinin adayına destek vermem söz konusu değil. Seçimde destek verirsem tek adresim partim olan CHP ve adayımız Erol Akyel olur” şeklinde ifadeler kullandı.

ZEYTİNOĞLU’NUN AÇIKLAMASI

“Hüseyin Özçelik’in köşe yazısı ve Sakarya Halk gazetesinde şahsımla çıkan haber daha önce açıklama yapmama rağmen tekrar edilmesi beni ve çevremi üzmüştür.

Siyaset güvene dayalı yapılan onurlu bir hizmettir. Bu hizmeti yapanları asılsız haber yaparak yıpratmak ne ülkeye ne de siyasete bir şey kazandırmaz. Gazetecide muhatabından sormadan haberi dedikodu üzerinden yapmaz. Şahsımla ilgili haberi okuyorum öyle senaryolar yazıyorlar ki bu haber muhatabını ne kadar kırar ne kadar incitir umurlarında bile olmuyor.

Ben siyasette onurumu ve itibarımı kaybedecek hiçbir davranışta bulunmadım. Benim birçizgim var bu çizgiden de hiç ayrılmadım. Her dört düşünceye her fikre saygılı oldum. Siyasi rakiplerimle kavgalı değil dost kalmaya çalıştım. Saygı gösterdiğim gibi saygıda görmek istedim. Bu çizgide siyaset yapanlarla da dost oldum dost olmaya da devam edeceğim.

Bütün adayların demokrasinin güzelliği içerisinde siyaset yapmayı bekliyor hepsine başarılar diliyorum: Ben Cumhuriyet Halk Partisinin Onurlu üyesi ve kurultay delegesiyim.

Bir kez daha söylüyorum partimin adayı dışında hiçbir adayın yanında değilim”

2975 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Zeytinoğlu’ndan İttifak Açıklaması.. için 1 yorum

  1. seyirci dedi ki:

    sayın atilla zeytinoğlu senin adamlarının hepsi mhp nin yanında görünüyor isimlerini saymamıza gerek yok daha düne kadar birbirlerine bazı hakaretler ediyolardı fakat şimdi dost gibiler milletin konuştuğunu söylüyorum

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle