Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Ağustos 2013 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Sakarya, Yaşam

Akif Yılmaz Tesisi”nde Bayilere İftar…

 

YILMAZ TRAKTÖR İFTARI-1

Yılmaz Traktör Bayii ve Çalışanları İftarda Buluştu..

Geyve İlçesi Bağlarbaşı Köyü yakınında bulunan “Akif Yılmaz Tesisi”nde  yapılan, “Geleneksel Akif Yılmaz Şİrketler Gurubu İftarı” na Bölge Bayileri  ve çalışanları katıldı.

Tesisiste gerçekleşen iftara, 22 Bölgeden 200 civarında konuk katıldı.

Şirketler Gurubu Sahibi Akif Yılmaz kısa açıklamasında: ” Geleneksel hale gelen iftarımıza ve değerlendirme toplantımıza katılmak üzere gelen konuklarımıza katılımları için teşekkür ederim.” Dedi.

İftara; Akif Yılmaz Şir. Gur. Yön. Kur. Bşk. Aydın Yılmaz – Coşkun Yılmaz, Şirket CEO’su Tuncay Bitirim, Eryiğit Trak. Şir, Başk. Erkan Uysal da katıldı.

İftar sonrası, toplantı salonunda “Yılmaz Traktör Ziraat Makinaları Tic. San. Ltd. Şti. 2013 Temmuz sonu değerlendirme toplantısı” yapıldı. Toplantının açılış ve hoş geldiniz konuşmasını Şti. sahibi Akif Yılmaz yaptı. Şirket CEO su Tuncay bitirim açıklamasında şunları söyledi: “Değerlendirme toplantılarımızın Temmuz – 2013 bölümünü yapıyoruz. 6 aylık  hizmet süresinde elde edilen başarılar – çalışmalar görüşülecek. Gelecek 6 aylık dönem ile ilgili rapor – projeler görüşülecek ve değerlendirilecek. Bölge bayileri – çalışanları yaşanılan 6 aylık dönem ile ilgili bilgileri aktaracaklar – görüşeceğiz.”

Değerlendirme toplantısı öncesinde konuklara, “Kandıra Ramazan Kumpanyası”nda yapılan etkinliğe katılan sanatçı Sümer Tilmaç’ın sahne şovundan bir bölüm sunuldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3223 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle