Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Kasım 2011 | Eğitim, Gündem, Köyler, Manşet

Geyve İlçesi Umurbey İlköğretim Okulu öğrenci velilerinden Ahmet Kıran, okul öğrencilerine tavuklu pilav ve ayran ikram etti.

Ahmet Kıran ikram ile ilgili olarak şunları söyledi: ‘Veli – öğretmen ilişkilerinin güçlenmesi ve okul sorunlarının çözümünde yardımcı olunması amacıyla böyle bir ikramda bulundum. Bana yardımcı olan Okulumuz Müdürü Mehmet Emin Şimşir’e çok teşekkür ederim.’

Okul Müdürü Şimşir kısa açıklamasında ; ‘Değerli velimiz Ahmet Kıran’a duyarlılığı için teşekkür ederim. Sorunların çözümünde yardımlarını inkar edemeyiz. Özellikle Okul Aile Birliği Başkanımız M. Yasin Dinçer’e yardımları ve destekleri için ayrıca  şükranlarımı sunarım. Diğer velilerimizinde  okulumuzun sorunlarının çözümünde aynı duyarlılığı göstermelerini bekliyorum.’ Dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1636 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Umurbey’de Öğrencilere Pilav İkramı için 2 Yorum

 1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

  Öğrenci velimize duyarlılığından dolayı teşekkür ederiz.İmkanlar paylaştıkça değerlenir ve artar,eksilmez.Her sene yaptığı için ayrıca teşekkür ederiz.Yardımlaşmak birliği beraberliği ve fedakarlığı birlikte getirir.TÜM VELİLERİMİZİN OKULUMUZA yaptıkları katkıların dolayı teşekkür ederiz.Yapılan tüm yardımlar eğitime verilen destektir.Bir kuruşunu bile zayi etmedikleri için okul aile birliği ve müdürümüze ayrıca teşekkür ederiz.Köylülerimizin de okula gitsin veya gitmesin tüm Umurbeylilerden yardımlarını bekliyoruz.YARDIM KARŞILIĞINI KAT BE KAT YERİNİ BULACAKTIR.Bu bize kazandırılacak en büyük değerdir.Değerlerimize sahip çıkalım ve geleceğimize sahip çıkalım.Öğrenciler bizim en değerli varlıklarımızdır.Onlara sahip çıkalım.Saygı bekliyorsak, saygı duyalım.Bu günün küçüğü yarının büyüğüdür.En derin saygılarımla…

 2. Muzaffer kaya dedi ki:

  Günümüz geyvesine bakıpta bu değerli öğretmenlerimizi tebrik etmemek mümkünmü..
  gerçekten teşekkür ederiz..
  Eğitimin sadece okulda ders anlatmaktan ibaret oolmadığını geyveye göstererek hatta sakaryaya ülkeye örnek oluyorsunuz..
  Akılcı, düşünebilen,düşündüğünü uygulayabilen gençlerimiz bunların arasından muhakkak çıkacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle