Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Kasım 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, üst Haberler

geyve-devlet-hastanesi-tibbi-sekreterler-gunu-kutlandi-1Geyve Devlet Hastanesinde “29 Kasım Tıbbi Sekreterler Günü” kutlandı.

Hastanelerde hizmet sunumunun önemli bir parçası olan Tıbbi Sekreterler için “29 Kasım Dünya Tıbbi sekreterler günü ve haftası” münasebetiyle Geyve Devlet Hastanesi yönetimi tarafından kutlama programı gerçekleştirildi.

Geyve Devlet Hastanesi konferans salonunda gerçekleştirilen programda Hastane Başhekim V. Op.  Dr. Kubilay Gündoğdu,  Hastane İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Özcan Özkan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Kamile Atalay, hemşireler ve Tıbbi sekreterler’in katılımıyla “Dünya Tıbbi Sekreterler Günü” kutlandı.

Hastane Başhekim V. Op. Dr. Kubilay Gündoğdu; Hastaneye sağladıkları destekten dolayı tüm tıbbi sekreterlere teşekkür etti.  Gündoğdu “Geyve Devlet Hastanemizde doktorlardan, hemşirelere, idari kadrodan tüm çalışan emek verenlere kadar herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim. Katkılarınızın artarak devam etmesi temenni ediyor, Dünya Tıbbi Sekreterler Gününüzü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Geyve Devlet Hastanesindeki Tıbbi Sekreterler Günü kutlaması kesilen pastanın ardından hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2202 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle