Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Temmuz 2013 | Ekonomi

New Holland Kumpanyası Geyve’de

b0f72c7a-580d-49bc-af30-15d7de076c08New Holland’ın Geleneksel Ramazan Kumpanyası Geyve’de Coşkuyla Karşılandı.
Geçtiğimiz 2 yılda, 75 bin kişiyi misafir eden New Holland Geleneksel Ramazan Kumpanyası, 29 günde 29 ili dolaşıyor.
Geçtiğimiz 2 yılda, 75 bin kişiyi misafir eden New Holland Geleneksel Ramazan Kumpanyası, 29 günde 29 ili dolaşıyor. Kumpanya, geleneksel Ramazan eğlencelerini Geyvelilerle buluşturdu.

new_holland_kumpa260713

Adapazarı, 26 Temmuz 2013- Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve Türkiye’yi doğudan batıya dolaşacak New Holland Geleneksel Ramazan Kumpanyası 25 Temmuz Perşembe günü Geyvelilerle buluştu. Geleneksel Ramazan eğlencelerini Geyvelilerle ücretsiz buluşturan kumpanya, sevilen tiyatrocu Sümer Tilmaç ve ekibinin tiyatro oyunlarına ev sahipliği yaptı. Bu yıl Türkiye genelinde 50 bin kişiyi ağırlaması hedeflenen New Holland Geleneksel Ramazan Kumpanyası, Ramazan ayı boyunca Türkiye’nin 29 ilini dolaşıyor.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir New Holland Geleneksel Ramazan Kumpanyası etkinlikleriyle ilgili olarak şunları ifade etti: “TürkTraktör olarak, Türkiye’nin dört bir yanındaki çiftçilerimize geleneksel Ramazan eğlencelerini ulaştırıyoruz. Ramazan coşkusunu, Geyvelilerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyduk. Geleneksel Ramazan kumpanyamızın her geçen yıl daha fazla ilgi görüyor olması bizi çok mutlu ediyor. Ramazan ayının hepimize bereket getirmesini diliyorum.”

Kumpanya etkinlikleri kapsamında; Sümer Tilmaç başta olmak üzere, yılların usta tiyatrocuları Ercüment Balakoğlu ve Ahmet Çevik’in de aralarında bulunduğu ekibi ile izleyicilere keyifli tiyatro oyunları sahnelendi. Kumpanya kapsamında ayrıca; çocuk oyunları, sihirbaz, ateşbaz, hokkabaz, meddah, orta oyunları gibi geleneksel eğlenceler de sunuldu.

turktraktorden-direklerarasi-2

1791 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle