Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Ocak 2014 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

Geyvelilerin Futbol Birlikteliği

İstanbulda geyvelilerin futbol birlikteliğiİstanbul’da yaşayan Geyveliler hafta sonu futbol birlikteliğinde bir araya geldiler.

Geyvelilerin  hafta sonu birarada olmak, sohbet edip spor yapmak, Maltepe’de düzenlenen pazar lig’ine katılmak için takım oluşturmak amacıyla bir araya geldikleri hafta sonu programı keyifli an ve sohbetlerin yaşanmasına vesile oldu.

Sabah kahvaltısıyla başlayan halı sahada yapılan kıran kırana futbol maçı ve Geyvespor’un unutulmaz kalecileri Ekrem Yıldırım ile Mustafa Pınarın eski Geyvespor anıları arkadaşlıkları ve dostlukları üzerine yaptıkları hoş sohbetlerle devam etti.

Geyveliler Derneği Başkanı Bülent Kaya; Haftada bir veya 15 günde bir değişik gruplar halinde maçlar yaparak turnuvaya katılacak bir takım oluşturmak amacıyla seçmeler yapmak ,kendi aramızda da maçlar yapabilmek için birkaç takım oluşturup hem spor hem de sohbetler yapmak amacında olduklarını , Unutulmaz güzel anıları yaşamak ve paylaşmak için Tüm Geyveli hemşerilerimizi bekliyoruz, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1540 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle