Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Ocak 2012 | Eğitim, Gündem, Köyler

HAS Parti Sakarya İl Başkanı Osman İbrahimbaş, Geyve ilçesine bağlı Hisarlık, Sekiharman ve Halidiye köylerindeki 71 öğrencinin yıllardır gittikleri Akdoğan Merkez Okulu yerine, 7 kilometre daha uzaktaki Karacaören Merkez Okulu’nda okumak zorunda…

HAS Parti Sakarya İl Başkanı Osman İbrahimbaş, Geyve ilçesine bağlı Hisarlık, Sekiharman ve Halidiye köylerindeki 71 öğrencinin yıllardır gittikleri Akdoğan Merkez Okulu yerine, 7 kilometre daha uzaktaki Karacaören Merkez Okulu’nda okumak zorunda bırakılmalarının yanlış bir uygulama olduğunu savundu.

İbrahimbaş, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, halkın sorunlarını yerinde görmek ve halkla paylaşmaya yönelik olarak köy ve mahalle ziyaretlerine devam ettiklerini söyledi.

Ziyaret ettikleri Hisarlık, Sekiharman ve Halidiye köylerinin ortak sorununu basınla paylaşmak istediklerini ifade eden İbrahimbaş, “Hisarlık, Sekiharman ve Halidiye köylerimizin toplam 71 öğrencisinin Akdoğan Merkez Okulu yerine, 7 kilometre daha uzaktaki Karacaören Merkez Okulu’nda okumak zorunda bırakılmaları yanlış bir uygulamadır.

Bu soruna il milli eğitim müdürümüzün ve valimizin çözüm üretmesini bekliyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

1081 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle