Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Temmuz 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

Geyve Şehir İçi otobüs Durakları yenilendi..

59539_628378077180962_119366587_nGeyve Belediyesi şehir merkezi ile mahallelerde bulunan otobüs duraklarını modern duraklar ile yeniledi.

Özellikle yağışlı havalarda otobüs bekleyen vatandaşlara çile yaşatan eski otobüs duraklarının yenilenmesi, daha modern ve estetik olarak göze de hitap etmesi vatandaşlar arasında olumlu karşılandı.

Başkan Kaya;”Vatandaşlarımız otobüs duraklarında beklerken Yağmurlu ve soğuk havalarda ıslanmamaları için bütün durakları modernleştirdik. 1 yıl öncesine kadar  Geyve’de otobüs durakları küflenmiş demirler ve kötü görünümü ile oldukça çirkin ve halk sağlığını tehdit eder durumda idi. Yenilenen son derece estetik otobüs durakları kentimize değer kattı. Belediye olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz, yeni duraklarımız  vatandaşımıza hayırlı olsun ” dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3972 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Şehir İçi otobüs Durakları yenilendi.. için 5 Yorum

 1. Mustafa Akın dedi ki:

  modern geyvemize böyle hizmet yakışır. insanlar güneş ve yağmurda sıgınacagı bir yer olması çok güzel
  akıntoner.com

 2. Geyve belediyesi, kendisi, yıllardır neden böyle bir hizmet yapmadı?? hayırlı olsun. sağolsun büyükşehir belediyesi.. ama bir uyarı bu cam duraklar geyve de ne kadar sağlam duracak??? inşallah kıymeti blinir

 3. oğuzhan dedi ki:

  yağmurdan korurda cam olunca güneş adamın beynine çarpıyor gölge değil

 4. FEDAİ KARA dedi ki:

  ***1 yıl öncesine kadar Geyve’de otobüs durakları küflenmiş demirler ve kötü görünümü ile oldukça çirkin ve halk sağlığını tehdit eder durumda idi*** 1 YILDIR SENİN AKLIN NERDEYDİ O ZAMAN YENİMİ GÖRDÜN GERCEK OLAN ŞU KİM GELİRSE GELSİN GEYVEDE HİZMETİN “H” Sİ YOK.ÜÇ KURUŞLUK DURAKLARI BİLE BUYUK ŞEHİR YENİLİYORSU YAZIKLAR OLSUN BÖYLE BELEDİYE YE BÖYLE SİYASETÇİLERE

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle