Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Şubat 2014 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Yaşam

Fazlıoğlu İnşaat’tan Güven Evler  Projesi

Sakarya’da başarılı işlere attığı imzalarla adından söz ettiren Fazlıoğlu İnşaat Müteahhitlik Hiz. Şti. sahibi Bayram-Serdar FAZLIOĞLU; Sakarya’da devam eden  projelerden sonra  Geyve’de de  yeni bir heyecan, ses ve kalite getirecek  tasarımı , mimarisi , projesi ile gerçek bir yaşam anlayışı imkanı sunabilecek donatıların bulunduğu  “Güven Evleri Projesi “ ile Geyve’li vatandaşlarımızı ev sahibi yapmak istiyor.

GEYVE FAZLIOĞLU İŞAAT GÜVEN EVLER BLOKLARI 3Geyve “Güven Evler Blokları” Projesi  ile Tanışıyor..

Herkes özel olmayı ister ve insanlar kendilerini ancak evlerinde özel hisseder. İşte “Fazlıoğlu İnşaat Güvenevler projesi” size hem özel, hem güvenli hem de konforlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

Güven Evler Projesi

Geyve şehir merkezine 100 metre mesafede Kapalı Spor salonu karşısında 4000 m2 alan üzerine 5 Blok ve 54 adet daire den oluşan “Güven Evler Projesi”  İnşaatlarında hızlılık göze çarpıyor.

Fazlıoğlu İnşaat Güvencesiyle

Geyve’nin en değerli bölgesinde kurulan şehrin merkezine 100 metre mesafede inşaatına başlanan Güven Evler Projesi, modern ve özgün anlayışıyla benzerlerinden çok farklı bir konum da olduğunu belirten Fazlıoğlu İnşaat sahibi Bayram-Serdar Fazlıoğlu; Geyveli vatandaşlarımızın, istekleri doğrultusunda tasarlanmış ,hayallerinizin kurduğu yaşam biçimiyle beklentilerinizi daha yükseklere taşıyacak, hayatın her alanında yüksekte olmayı başaranlar için yeni bir dünyanın kapılarını araladığımız  “Geyve Güven Evler”  bloklarında sadece size yaşam alanı değil, yepyeni bir yaşam anlayışı sunuyoruz, dedi.

İrtibat Bürosu:

C.Kebir Mah. Başar Sokak no 2 ( İstikbal Mobilya yanı)

6134 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle