Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ocak 2012 | Eğitim, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve’deki eğitim yöneticilerimizin tanışması ve kaynaşması için Söğütlü Şen Piliç tesislerine gezi düzenlendi.

Geziye İlçe milli eğitim müdürümüz Beşir NALBANT, Şube Müdürümüz Davut KARAMEHMETOĞLU, İlk ve Orta dereceli okul müdürleri katıldı.

Şen Piliç Genel Müdür Yardımcısı Burhan ÜNLÜ firmanın çalışmaları hakkında bilgi verdi.”Geyve Alifuatpaşa’da bulunan Şen Piliç kesimhanesinin kapasitesinin arttırılarak faaliyete geçirileceğini, Geyvedeki eğitime her zaman destek olacaklarını ” söyledi.

Okul Müdürlerimiz yapılan gezinin faydalı olduğunu ve bu tür gezilerin devam etmesi gerektiğini belirtti.

M.Emin Şimşir-Geyvemedya.com

 

3373 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Milli Eğitim Camiası Şen Piliç’te için 2 Yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    İlçe MEM ÇALIŞMALARININ ÖNEMİNİ Müdürlerini bilinçlendirmede birlikte hareket etmektedir.Müdürler bir okulun temel taşıdır ve merkezin haber kaynağıdır.Çalışan bir müdür merkezin daha düzenli çalışmasına yardım eder.Eğitim yalnızca bilgi değil,çevrede gelişen olaylarada bakabilmektir.Demiştim,yeni gelen müdürümüzü tanıdıkça değerini daha iyi anlayacaksınız diye.Biz emekli öğretmenler insan sarrafı olmuşuz bal alacağımız çiçeği iyi biliriz.Allah bu Geyveye böyle bir müdürü nasip etmiş.Eğitimin mükemmel olacağından zerre kadar şüphem yoktur.ME Müdürümüze DAVUT HOCAM gerekli rehberliği yapacaktır.Her yeni gelenin dürüst bir rehbere ihtiyaç duyar.O kişide elbetteki Davut Hocam olacaktır.Tüm milli eğitim çalışanlarının kendisine yardımcı olacağına inancım sonsuzdur.Yardım etmeme gibi bir lüksleride olamaz.Çünkü bir güneş gibi etrafına ışık saçıyor.Müdürümün çalışmalarında başarılar dilerim.Her iş gönlünüze göre olsun.Şen piliçin böyle bir jesti ne müdürler adına gurur verici bir olay.Hijyen bir üretimin yanında eğitimcileri de bilinçlendirmeleri de sağlıklı bir üretimin önemini bilinçli insanlara sunması ile tescillemişlerdir.İşte, kalite ve güven budur.En derin saygılarımla.

  2. fatma altok dedi ki:

    Mili eğitim 19 mayısın kutlanmaması ile ilgili ne düşünüyor lütfen görüşlerini alınız .Bence bazıları bu olaya tepkisini koymalı yoksa yakında hiçbir milli bayram kutlayamaz hale geliriz .

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle