Hoşgeldiniz  

Fikret IŞIK | 19 Temmuz 2013 | YAZARLAR

Duayenle Başlamak lazım..

Duayen olabilmek güzel bir olgu inşallah bu yönde hizmetlerimiz olur.Duayenlere genelde siyasi bakılmıştır oysa her konunun bir duayeni vardır. Hizmetler toplum üzerine olunca kişilerin sorumluluklarıda o yönde ağırlık basıyor.Hep şuna inanmışımdır toplumun isteklerine cevap vermek toplumun ihtiyaçlarını gidermek ön planda olmalı .Makamlar ve hayat geçici oduğuna göre belirli bir süre hizmetler kalıcı olacaktır.

Politika çok yönlü olduğu gibi siyaset idare etme sanatı olsa gerek.

Politikada bir güvensizlik oluştuğu gibi siyasette güven doğacaktır.Her ne olursa olsun güveni sağlayamıyan idareciler gitmek zorundadır.Hep atalarımız şunu demiştir güvenimi kaybetmektense paramı kaybetmeyi tercih ederim.Para kazanmak zor olsada güveni kazanmak daha zor olsa gerek.

Seçimle gelen makamlar hizmet makamı olmalıdır. Hizmet aşkından öyle arkadaşlarımız olmuşturki belirli bir süre maaş almamayı hizmet hanesine yazdırmayı başarmıştır.Toplumlar fertleri yargılayıcı durumundadır yargılar ve hesap casino online hanesine yazar.Toplumun değerlerini kazanabilmek için kendimizi iyi anlatmamız lazım.

“Hizmette toplumun değerlerini ön planda yürütenler kendisini topluma adayanlar hep başarılı kalmıştır.”

Siyasi ufkumuzu açık tutmak gerek siyasi öngörüsü olmayanlar eleştiriye açık kalmıştır.Toplumun öngörüsü olmayan hizmetleri üretebilmek büyük beğeni toplasa gerek.Siyasetin okulu olmadığı gibi hocası da yoktur .Fertlerin yaşayarak kazandıkları bir olgudur.Toplumdaki bireylerin benimsediği değerlere uymamak büyük eleştiri alır.

Tekamulü tamamlanmayan süreçler olgunlaşmamış bir meyve gibi kalır.

Yaşayalım kazanalım kazanımları hizmete çevirelim hizmetler kalıcı olsun gelen nesillerimiz dua okusun bu işten herkes memnun olsun.

1073 Kez Görüntülendi.
Etiketler: ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle