Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Eylül 2012 | Geyve, Gündem, Siyaset

Ak Parti ile birleşme sürecine giren Has Partide, Geyve ilçe Başkanı Y.Emre Özkan bu süreçle ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Değerli hemşerilerim;

Siyasette uzun bir süre görev almasakda Türkiye’nin ve ilçemizin sorunları gerçekleri ve problemleriyle Türk siyasetine yakışan bir muhalefet anlayışı göstermeye çalıştık. Uslup tarz ve çözüm anlamında şimdiye kadar cok ıyı calısmalar yaptık en cok önemsediğimiz konu yeni anayasa calısmasıydı.Anayasa taslağı hazırlayarak T.B.M.M ve gerekli makamlara sunan tek parti olduk.28 Şubat gibi ülkemizin en karanlık dönemlerinde birine ışık tutacak çalışmayı yaparak savcılığa yaptıgımız suc duyurusu ıle sorusturmayı baslattık.

Bütünleşme, “Büyük Türkiye” İçin

Bizler her zaman yarının Türkiyesi daha büyük daha güçlü bir Türkiye için mücadele ettik.Bugün geldiğimiz bu nokta yeni Türkiye’nin inşası için çok önemlidir.

Sayın Başbakan ve genel başkanımızın aldığı karar ile yarının Türkiyesi için hep birlikte omuz omuza mücadele etmeye başlayacağız.Yüzelli yıldır Türkiye üzerinde bulunan vesayetlerin kalması gelecek adına umutla bakan daha cok büüyen gelişen bölgesine hakim bir Türkiye inşa edecek milletimizden aldıgımız dua ile hedefi 2023 yılından 2053 lü yıllara çıkaracağız.

Her Şey Geyve İçin..

İlçemiz ve bölgemiz içinde büyük çalışmalara imza atacak, Geyve tarımını sanayi tesisi gibi işler hale getirecek sosyal ve kültürel anlamda hazırlayacağımız projelerle belediyemize destek olmaya elimizden geldiğince ilçemizin ufkunu vizyonunu değiştirmeye gayret göstereceğiz.

Unutulmamalıki bu ülke bu ilçe hepimizin hepimiz bu taşın altına elimizi koymalıyız.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar bize destek veren bizleri yaptığımız çalışmaları takdir ederek güçlendiren bütün hemşerilerime teşekkür ediyorum.

Saygılarımla…..

804 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle