Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Ağustos 2011 | Geyve, Manşet, Yaşam

Geyve  Belediye Başkanı Murat Kaya Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı..

Başkan Kaya’nın mesajı şöyle:

“Mübarek Ramazan Bayramı’na huzur ve güven ortamı içinde ulaşmış bulunuyoruz. Karşılıklı saygı ve sevginin, hoşgörünün ve sosyal yardımlaşma duygularının en yoğun olarak yaşandığı bu bayramı milletçe kenetlenerek idrak ediyoruz.

Geyve ramazanı huzurlu bir şekilde eda edip bayrama ulaşmasına karşın, ülke olarak ulaşan şehit haberleri ile sarsıldık. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum.

Ramazan ayı boyunca ülke gündemimizi oluşturan konular arasında Somali de yaşanan sorunlar da yer aldı. Siz Geyveli hemşerilerim orada yaşayan  kardeşlerimizin ramazanı ve bayramı bir nebze de olsa rahat yaşamaları için üstlerinize düşen görevi yerine getirdiniz. Bu vesile ile tüm Geyve’li hemşerilerime duyarlı davranışları nedeniyle teşekkür ediyorum.

Geyve Belediyesi olarak vatandaşlarımızın Ramazan bayramını en iyi şekilde geçirebilmesi için ekiplerimiz gece gündüz vardiyalı olarak çalışmalarına devam edecektir. Temizlik ekipleri, fen işleri Müdürlüğü ekipleri ile Zabıta Müdürlüğü ekipleri Bayram süresi boyunca gerekli tedbirleri almış olup her türlü olası bir olumsuzluklarda  hemşerilerimizin yanında olacaklardır.

Bu duygu ve düşüncelerle herkesin Ramazan Bayramını bir kez daha kutlar ayrıca  Geyve Belediyesi Hizmet binasında Bayramın 1. Günü saat 14,00 de gerçekleştirilecek bayramlaşmaya tüm hemşerilerimi bekliyorum…

Murat Kaya

Geyve Belediye Başkanı

959 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle