Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Aralık 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Köyler, Manşet, Yaşam

APEK Geyve Şubesi. “Hizmette Sınır Tanımıyoruz.”…

                                 

APEK GEYVE.3APEK Geyve Şubesi; satış mağazasındaki hizmetlerinin yanı sıra, çiftçilere hizmet emekten onur duyduğu ve hizmeti ayağa götürmeyi amaç edindiği için, yaptıkları ve yapacakları ile çiftçilere daha fazla gelir sağlamayı görev edindiği için, çiftçilerin daha bilinçli tarım yapmalarını sağlamak için köy gezilerine başladı.

Yaylak, Çukur, Paşalar, Kozan, Hisarlık, Bozören, Taşoluk Köylerine yapılan gezilerde; Abdullah Cantürk (Ziraat Müh. Mağaza Memuru) ve Nusret Sakarya (Ziraat Tek. Mağaza Memuru) yer aldı.

Köylere yapılan geziler ve yapılan çalışmalar ile ilgili olarak Nusret Sakarya şu bilgileri verdi: “APEK Geyve Satış Şubesi olarak Geyve, Göynük ve Taraklı İlçelerinde 100 e yakın çiftçiye hizmet veriyoruz. Bizler; sertifikalı tohum satışı ve üretimi, yem satışı, motorin satışı, fide satışı, zirai ilaç satışı, sulama ekipmanları satışı, lastik satışı, süt sağım üniteleri satışı, enerji temin üniteleri satışı, yem hazırlama makineleri satışı, ilaçlama makineleri satışı, toprak işleme aletleri satışı, ekim aletleri satışı, gübre temin ve satışları yapıyoruz. Köy gezilerimizde tüm bu konularda slayt destekli bilgiler veriyoruz. Uyguladığımız kampanyaları anlatıyoruz. Köy gezilerimiz Şubat – Eylül ayları arasında devam edecektir. Çiftçilerin sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalarımız sürecektir.”

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1770 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle