Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Mart 2014 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Siyaset, Videolar

Alifuatpaşa’da Coşkulu Miting

AK PARTİ-ALİFUATPAŞA-SEÇİM BÜROSU-AÇILDI33

Ak Parti Geyve Alifuatpaşa beldesi seçim bürosu hizmete açıldı. Açılışta AK Partililer ve başkanlar “Dombıra” müziği eşliğinde coştu.

Açılış Şölene Dönüştü.

Alifuatpaşa İstasyon caddesindeki seçim bürosu açılış törenine soğuk havaya aldırış etmeden gelen binlerce Ak Partiye gönül vermiş Geyve ve Alifuatpaşa’lılar, seçim bürosu açılışını şölene çevirdiler.

Ak Parti İlçe Seçim bürosu açılışına Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Alifuatpaşa Belediyesi Başkanı Ş.Erkan Çalık, Ak Parti Geyve ilçesi ile Alifuatpaşa Beldesi Teşkilatı, Gençlik ve Kadın Kolları teşkilatı ile beraber binlerce Geyve ve Alifuatpaşa’lı Ak Parti sevdalıları katıldı.

Alifuatpaşa Kararını vermiş

Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak kısa konuşma yaparak, Görüyorum ki Alifuatpaşa’lılar kararını vermiş, Siz Murat Başkanın arkasında bu coşku seli ile durursanız 30.Mart sonrası Geyve, Alifuatpaşa yeniden doğuşunu yaşayacaktır, dedi.

Alifuatpaşalılara Teşekkür Etti.

Alifuatpaşa Belediyesi başkanı Ş.Erkan Çalık Geyve ve Alifuatpaşalı Ak parti sevdalılarına hoş geldiniz diyerek yaptığı kısa konuşmasında yapılan ara seçimler sonucu değerli Alifuatpaşalıların teveccühü ile Alifuatpaşa beldesine hizmet etmeye başladıklarını, geçen bu süreçte Ak Partilisinden, Saadet partilisine kadar herkesin hayır duasını aldıklarını belirterek beldenin ihtiyaçlarının giderilmesinde yardımcı olan herkese teşekkür etti.

Başkan Kaya’ya Sevgi seli

Ak Partinin yeni seçim şarkısı eşliğinde Geyvelilerin adeta coşkusu, sevgi seli ile kürsüye gelen Geyve Belediye Başkanı ve Ak Parti Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, gecenin bu soğuğunda , sıcacık evinden gelerek bizleri alkışları, ıslıkları ve sevgi seli ile ısıtan Ak Partiye gönül vermiş, ülkesine, milletine sevdalı Geyve ve Alifuatpaşa’lılara teşekkür ediyorum dedi.

Kaya konuşmasında özetle şunları söyledi: ” Görüyorum ki 2014 ten 2019 tarihine kadar beraberiz, Allah utandırmasın. Bu güne kadar yaptığımız tüm hizmetlerde yardımları olan abimiz milletvekilimiz Şaban Dişli beye, İl başkanımıza, tüm bakanlarımıza,başbakanımız R.T.Erdoğan’a şükranlarımı sunarım. Geyve’nin 50 yıllık hayali bu kardeşinize nasip oldu. Milletvekilimizin katkılarıyla doğalgazı getirdik. Geyve’nin içinden geçen dereyi ıslah ettik. Muhalefet adayı olarak bana ve arkadaşlarıma ettiğin bu iftiraları ispatlayamazsan Geyve’nin en namert adamı sensin. Ben bunları yapacağım diyorsun, 15 senedir niye yapmadın. Geyve Belediyesi petrolünden biz arkadaşlarımıza mazot veriyormuşuz, o kendini hatırlatıyor. Seçim beyannamemizde yapacaklarımızı açıklıyoruz: Seçimden sonra kanalizasyon çalışmalarımıza başlıyoruz. Cumhuriyet Meydanının altını 300 araçlık park, üstünü kent meydanı yapacağız. Geyve Gençlik ve Kültür Merkezi yapılacak. Geyve’ye yeni giriş ve çıkışlar kazandıracağız. Geyve Seyir Terası ve Anfi Tiyatrosu olan tesis hayırlı olsun. Tarihe saygı projemizde: Elvan Bey zaviyesi Etnografya Müzesi yapılacak. 40 yataklı devlet hastanesi ihaleye çıkıyor, ilçemize hayırlı olsun. yeni SGK binamız, 350 yataklı Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu ve 200 yataklı Orta Öğrenim Öğrenci yurdu hayırlı olsun. Meslek kursları ve getireceğimiz 2 fabrika ile gençlerimizi işsizlikten kurtaracağız inşallah. Geyve Meyvecilik ve Turizm Projemiz var, ürünlerimizi fuarlarda öne çıkaracağız. Murat kardeşiniz bunları söylemiş ise bunları yapar. 30 Martta ışıkları yakacağız tekrar inşallah.”

Başkan Çalık ve Oran’a Teşekkür

Sakarya AK Parti Milletvekili Şaban Dişli, sloganlar eşliğinde geldiği kürsüdeki konuşmasında Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle tüm anaların, bacıların günleri kutlu olsun dedi.Milletvekili Dişli Başkan çalık ile Eski Başkan Kenan Oran ve ekibine beldeye yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

 Başımız dik, alnımız ak

Milletvekili Dişli, bir önceki dönemde tarihi ile şanı ile ilçe olması için verdiğimiz sözü yerine getiremedik, Adapazarı’nda Yenikent ve diğer ilçe olma için müracaat eden beldeler ile Alifuatpaşa’mızın ilçe olması yolunda verdiğimiz sözü yerine getiremedik ancak hizmet yönünde verdiğimiz tüm sözlerimizi yerine getirdik. Allah’a şükrediyorum ki, bir defa daha bu kalabalığın karşısına başımız dik, alnımız ak olarak çıkıyoruz. Biz kocaman bir aileyiz. Bu birliktelik sizlere bir 5 yıl daha, yetmez bir 5 yıl daha hizmet edecek. Milletvekili Dişli,  Bizler sizlerin hizmetkarlarıyız diyerek 30.Mart’ta başkanınız Murat Kaya’nın arkasında durarak sandıkları patlatıp ışıkları yeniden yakmanızı istiyorum dedi.

Kurdela Birlikte kesildi.

Konuşmalarından ardından Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Alifuatpaşa Belediye Başkanı Ş.Erkan Çalık, Ak Parti ilçe, belde başkanları ile beraber Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını birlikte gerçekleştirildi.

Program sonunda seçim bürosu açılışına katılan konuk ve vatandaşlara pilav ikramında bulunuldu.

 BAŞKAN KAYA VE  DİŞLİ’NİN ALİFUATPAŞAYA GİRİŞİ

 

 

MİLLETVEKİLİ DİŞLİ VE KAYA’NIN ALİFUATPAŞA’DA KARŞILANIŞI

 

 

BAŞKAN KAYA ve ALİFUATPAŞALILAR DOMBIRA İE ÇOŞTU..

 

BAŞKAN ÇALIK’IN KONUŞMASI

 

 

MURAT KAYA AÇILIŞ KONUŞMASI 1. BÖLÜM

 

 

MURAT KAYA AÇILIŞ KONUŞMASI 2. BÖLÜM

 

 

MİLLETVEKİLİ ŞABAN DİŞLİNİN KONUŞMASI 1. BÖLÜM

 

 

MİLLETVEKİLİ ŞABAN DİŞLİNİN KONUŞMASI 2. BÖLÜM

 

8376 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz

elma

Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

AK Parti Alifuatpaşa Seçim Bürosu Açılışı Coşku Seline Döndü için 3 Yorum

 1. fasa fiso diyor ki:

  bu kalabalık nerenın kalabalığı acaba ben şahsen alifuat paşalıyım toplasan 50 alifuat paşalı çıkmaz doğrusu pamukova hendekten yabancıları toplayıp gelmişler .

  • Yazıkk diyor ki:

   Hüseyin Cumalı
   Anavatan Partisi’nden 1989 yılında ilk kez Geyve Belediye Başkanı seçilen Mehmet Kır, ilçesinde iki dönem başkanlık yaptı…
   Ardından MHP’den aday olan Kır, 2004 yılında yine belediye başkanı seçildi…
   Geyve halkı hür iradesiyle Mehmet Kır’ı değişik dönemlerde üç kez belediye başkanı seçmiş…
   Evalla…
   Mehmet Kır, 30 Mart 2014 yerel seçimleri için yine MHP Geyve Belediye Başkan Adayı oldu…
   Sıkıntı var mı!
   Yok…
   Adapostası Gazetesi olarak bizim Mehmet Kır ile hiç bir sıkıntımız yok…
   Ancak Mehmet Kır’ın bizimle bir sıkıntısı var…
   Var diyorum…
   Çünkü MHP Geyve 2. Seçim İrtibat Merkezi açılışında bir konuşma yapmış…
   Kamyon tepesine çıkan Mehmet Kır, AK Partili Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya yükleniyor…
   AK Parti Geyve Belediye Başkan adayı da olan Murat Kaya’ya yüklenen Mehmet Kır, “Geyve Meslek Yüksek Okulu’nda kaç öğrenci kaldı! 300 veya 400 öğrenci” diyor…
   Kır kamyon tepesinde konuşurken, aşağı da davulcusu ‘Bam, bam, bam” diye tokmaklıyor…
   Kır, “Bu beyefendi yine Adapostası diye besleme bir basın var. Yandaş bir basın bu…
   Onu önce Allah’a sonra size havale ediyorum. Alıyorlar Murat Kaya’dan parayı, bizim aleyhimizde yazıyorlar. Ama mızrak çuvala sığmaz. Sen nasıl fakülte yapacan burada ” diyor…
   Davulcu boyna tokmaklıyor…
   Bam, bam, bam, bam…
   İşte olay bu…
   Bize “Besleme, yandaş, yani satılık basın” damgası vurmak isteyen Mehmet Kır’ı dün tanır mısınız diye sorduk…
   Vallahi epeyce tanıyan çıktı…
   Tanımayanlar da internette ‘Mehmet Kır Cezaevi’ yazınca anında tanıdı…
   Peki nedir bu cezaevi mevzusu !
   Olay şu…
   Yıl 2004 yerel seçimleri…
   MHP Geyve Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Kır…
   Mehmet Kır, seçimle beraber Geyve Belediye Başkanı seçiliyor…
   Seçimden 3 yıl sonra…
   Yıl 2007…
   Başkan Mehmet Kır cezaevinde…
   Niye !
   Neden cezaevine girdi!
   Dünde dedik…
   Her konuşmasında ağzından Allah, Kur’an, kitap, mahşer, cennet, cehennem, halka hizmet, kul hakkı, yetim hakkı düşmeyen bir insanın mahkeme ile ne işi olabilir ki !
   Dimi…
   Her konuşmasında ağzından Allah, Kur’an, kitap, mahşer, cennet, cehennem, halka hizmet, kul hakkı, yetim hakkı düşmeyen bir insanın cezaevinde ne işi olabilir ki !
   Böyle yüce bir insan niye cezaevine girsin ki!
   Durun. İnternet de aramayın. Ben söyleyim…
   Mevzu şu…
   1998 yılında belediye arsalarının satışında evrakta sahtecilik yaptığı iddiasıyla bir dava açılmış…
   Günler, günleri kovalamış. Aylar, ayları kovalamış…
   Açılan davada başkan Mehmet Kır 2 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılmış…
   Bu hapis cezasını Yargıtay 11. Ceza Dairesi onaylayınca Mehmet Kır cezaevine girmiş…
   Cezasını yattı ve tahliye oldu…
   Kendisine verilen seçme ve seçilme hak mahrumiyeti de sona erdi…
   Hatta dün yazdık…
   İnternet sitesine röportaj yapan Fehmi Duman’a konuşan Mehmet Kır şöyle diyor…
   “30 Mart 2014’te yapılacak yerel seçimlerde Gazi Geyve Alifuatpaşa ilçesi Belediye Başkanlığı’na adayım. Önümde hiçbir yasal engel yoktur.
   İlgili mahkemeden hakkımdaki seçme ve seçilme haklarımın verilmesi, milletimizin mahşer vicdanında tescili ve onayıdır”
   Evet…
   Sayın Kır doğru söylüyor…
   1998 yılında belediye arsalarının satışında evrakta sahtecilik yaptığı iddiasıyla hakkında bir dava açıldı…
   Mahkemesi görüldü ve 2 yıl 6 ay hapis cezası aldı…
   Yargıtay bu cezayı onadı ve cezaevinde yattı…
   Şu anda seçime girmesinde, seçilmesinde hiç bir engel yok…
   Kanunen bir sıkıntı yok ama şimdi adama sormazlar mı!
   Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın “Geyve’ye 2. Fakülte getireceğim” demecine gazetemiz de yer verdik diye bize “Besleme, Yandaş, satılık” basın diyorsun!
   İkinizin arasındaki siyasi çekişmeye bizi ‘Besleme, yandaş ve satılık’ diye meze yapmaya çalışıyorsun…
   Senin hakkında ne eskiye dayalı, ne de günümüzle alakalı bir husumetimiz olmadığı halde, Adapostası Gazetesi için ‘Satılık’ diyebiliyorsun…
   Bu gazetede çalışan kimsenin hiç bir suçtan sabıkası olmadığı halde, ekmek yediğimiz kuruma ‘Besleme, yandaş, satılık’ diye dil uzatıyorsun…
   Hatta 4 Kasım 2013 tarihinde yine bu köşe de ‘Murat Kaya bu seçim aday olma ve git. Hatta yanına Şaban Dişli’yi de al öyle git’ diye yazmama rağmen bize ‘Besleme, yandaş, satılık’ basın diyebiliyorsun…
   Şiiiii Mehmet Kır…
   Sen hiç aynaya bakıyor musun!
   Sen hiç maziye bakıyor musun!
   Yargıtay onaylı cezayı alıp cezaevinde biz değil, sen yattın…
   Buna rağmen kimse sana ağzını açmaz iken, sana kimse belden aşağıya vuran haber yapmaz iken, bir belediye başkanının haberini yaptık diye bize nasıl ‘Satılık’ damgası vurmaya kalkıyorsun !
   İki aday arasındaki çekişmeye Adapostası Gazetesi’ni niye katıyorsun !
   Bane ne senin seçim kavgandan…
   Sen kimsin !
   Nesin !
   Bana bak Kır efendi…
   Kanunlar çerçevesinde suçsuz, masum, cezasını yatıp çıkmış eski bir siyasetçi olabilirsin…
   Hele bir vicdanlara bir gel bakalım…
   Vicdanlar da ne haldesin !
   30 Mart 2014 seçimlerinde senin vicdanlardaki halini de göreceğiz !!!
   http://www.srtmedya.com/m-kul-hakki-yemem-diyen-eski-baskan-neden-karavana-yedi-653.html

 2. zaman genci diyor ki:

  bizler birer recep tayyibin askerleriyiz yürü muradım arkandayız

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2015 . Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır. Günlük Ziyaretçi: 1141
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
istanbul escort ankara escort beylikdüzü escort escort escort bayan acıbadem escort adalar escort aksaray escort anal escort arnavutköy escort tüvtürk tüvtürk randevu araç muayene randevu