Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Haziran 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Spor

Keçeoğlu, Geyve’yi ziyaret etti

Geyve ziyaretiAK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, İl yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kısa bir süre önce atanan Geyve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Emre Bostan’ı ve yönetimini ziyaret etti.

 

Sakarya İl Gençlik Kollarının Geyve ziyaretine İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu ve beraberinde İl Gençlik Kolları Yürütme, Yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Pamukova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Zafer Hira’da eşlik etti. İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, “Geyve, Sakarya’mızın önem arz eden, potansiyeli olan ve gençlik anlamında da müspet beklentilerimizin olduğu ilçelerimizden biri. Bu sebepten ötürü burada yapılacak çalışmaları biz il teşkilatı olarak önemsiyoruz. Fatih Emre Bostan kısa bir süre önce başkanlığa atandı. Biz kendisine ve yönetimine güveniyoruz. Güzel çalışmalar yapacağından hiç şüphemiz yok. Bizlerde yapacağı çalışmalara gereken desteği verecek, gereken ilgi ve alakayı göstereceğiz. İçerisinde bulunduğumuz süreç ve yaklaşan seçimler bizlere her zamankinden daha fazla yük yüklüyor. Evvel Allah yapacağımız çalışmalarla bunun üstesinden geliriz. Burada bulunan arkadaşlarımız bu Ak kadrolarda bulunmanın gereğini idrak edip, sorumluluğunu yerine getirse, zaten hiç bir sıkıntı yaşamayız. Biz ilçelerimize yapacağımız bu ziyaretlere ve buluşmalara devam edeceğiz. Siz ilçe teşkilatlarımızda aynı şekil köy ve Mahallelerde bu tarz sohbetler ve ziyaretler yapın ki, daha yakın ilişkiler kurup daha samimi bir ortamda çalışalım. Ben bugün burada toplanan arkadaşlarıma ziyadesiyle teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki çalışmalarımızda Allah yar ve yardımcımız olsun diliyorum” dedi.

Geyve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Emre Bostan’da “Bu anlamlı ziyaretten ötürü İl Gençlik Kollarımıza teşekkür ediyorum. Bu akşam vaktinde eşinden, dostundan ailesinden feragat edip buraya gelen arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Bundan sonra inşallah daha fazla çalışıp bu ak kadrolarda ki mevcudiyetimizin gereğini layıkıyla yerine getireceğiz” dedi.

1928 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ak Gençlik Geyve’de BUluştu.. için 1 yorum

  1. Kazımpaşalı dedi ki:

    İçinizde KAZIMPAŞA’da okuyan yokmu?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle