Yetişler Ticaret’te Büyük Kampanya! Kömürünü Şimdi Al Kışın Rahat Et..

Yetişler Ticaret’te Büyük Kampanya! Kömürünü Şimdi Al Kışın Rahat Et..

Kömür’de, Yem’de Yetişler Ticaret..

Geyve’nin önde gelen zahire firması olan Yetişler Ticaret “şimdi al kışın rahat et’ sloganıyla taksitli ithal ve yerli kömür satışı ile hayvan yemlerinde kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Geyveliler, kömür ile hayvan yemlerini kredi kartıyla 9 taksitle alabilecek.

Kış Hazırlıkları tamam

Kömür ihtiyaçlarını gidermek isteyen Geyveliler için kömür ve yem ticareti yapan Yetişler Ticaret sahibi Emre Yetiş; Geyve halkı ile çevre belde ve köylerdeki müşterilerinin kömür ihtiyaçlarını karşılamak tüm hazırlıklarımızı yaptık, dedi.

Öncelik Müşteri memnuniyeti

Müşterilerinin firmalarına olan güvenlerini kalite ve güvene bağlayan Yetiş, “Yıllardır Geyve halkına hizmet veriyoruz. Bizden bir kez kömür alan başka bir firmadan alışveriş yapmaz. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Bizim işimiz kömürü satmakla bitmez. Eve veya işyerine teslim ve bunun arkasından müşterinin memnun olup olmadığı sorusu da bizim işimizin içindedir” diye konuştu.

Kalite ve Güven bir arada

Vatandaşlarımızın kömürünü alırken Kömürün kalorisini kaliteye ve firma güvenini ön planda tutmalarını, ifade eden Yetiş; kendilerinde her bütçeye uygun kömürlerinin bulunduğunu,ayrıca Kredi kartı kullanan müşterilerimiz için uzun vadeli peşin fiyatına 9 taksitle satışlar yaptıklarını ayrıca siteler için toplu satışlarda da kampanyalarımız devam ediyor. Kampanyaların vatandaşların kış hazırlığı için kömürünü temin etmek adına güzel bir fırsat olduğu ifade eden Yetiş, her türlü hayvancılık yemlerinin işyerimizden temin edebilirsiniz, dedi.

YETİŞLER TİCARET / Emre YETİŞ
0 532 608 98 35
ADRES:
Orhaniye Mah. Halitpaşa Sokak No:32 Geyve
TELEFON:0 264 517 80 80
GSM: 0 541 817 45 44

İNTERNET SİTESİ : www.yetisler.com

Yayınlama: 05.08.2020
Düzenleme: 06.09.2022 19:45
21.792
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.