Yetişler Tarım yeni yerinde yeni hizmetlerle

Yetişler Tarım yeni yerinde yeni hizmetlerle

Yetişler Tarım Geyve’de yeni yerinde yeni hizmetlerle..

Geyve, Pamukova, Taraklı köylerinde ve civar illerde dolgun ve kaliteli ürün portföyü ile bölge halkına 2009 yılından beri hizmet sunan Yetişler Tarım yeni yerinde yeni hizmetlerle siz değerli müşterilerini bekliyor.

Gübre, Kömür, Yem, Zahire Grubu ile Yetişler Tarım

Geyve’nin önde gelen zahire firması olan Yetişler Tarım ürün yelpazesine GÜBRETAŞ, Gemlik, Toros ve İgsaş bayiliklerini de ekleyerek çiftçilerimize hizmet ağını genişletti.

Ürün yelpazesini genişleten Yetişler Tarım, hayvan yeminin kaliteli markası Pro Yem’in de bölge bayiliğini yaparak ilçede çiftçiye büyük destek veriyor. Yetişler Tarım hayvancılığın mihenk taşı olan yem konusunda da besicilerimizin her daim yanında olmaya devam ediyor. Bu bağlamda her türlü hayvancılık yemlerini Mağazanın Yörükler Mahallesi Ankara Caddesi No:64  adresinden temin edebilirsiniz.

Yeni yerinde Zirai İlaç marketi ile Yetişler Tarım 

İlçede ve bölgede adından her zaman söz ettiren ve uzun yıllardır hizmet sunan Yetişler Tarım yeni yerinde Zirai İlaç Marketi ile yetiştiren çiftçimiz ile el ele..

Sizde üretim sırasında verimin düşmesine, ürün kaybına neden olan hastalıklar, zararlı böcekler ve yabani otlar ile mücadele etmek için Yetişler Tarım’ın yeni Zirai İlaç Marketine uğrayın.

Kalite ve Güven bir arada

Vatandaşlarımızın kömürünü alırken Kömürün kalorisini kaliteye ve firma güvenini ön planda tutmalarını, ifade eden Yetiş; kendilerinde her bütçeye uygun kömürlerinin bulunduğunu, ayrıca Kredi kartı kullanan müşterilerimiz için uzun vadeli peşin fiyatına 9 taksitle satışlar yaptıklarını ayrıca siteler için toplu satışlarda da kampanyalarımız devam ediyor.

FİRMA BİLGİLERİ :

YETİŞLER TİCARET

Yetkili Kişi

Emre YETİŞ

Tel : 0264 517 80 80

Email : [email protected]

Adres : Yörükler Mahallesi Ankara Caddesi No:64 Geyve /SAKARYA

 

 

 

Yayınlama: 05.04.2023
2.233
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.