Yeniden Refah Geyve’de kan değişimi

Yeniden Refah Geyve’de kan değişimi

Yeniden Refah Partisi Geyve İlçe Başkanı Halil Gül’ün işlerinin yoğunluğu nedeniyle, görevinden çekilme kararı aldı.

Geyve Teşkilatı yoğun toplantılarının ve istişarelerin ardından, Geyve Teşkilatı Yönetiminden Millî Karete Antrenörü ve Uluslararası Karete Hakemi olan Memduh SAKARYA İlçe Başkanlığı görevine getirilme kararı alındı.

29 Ocak 2023 Pazar günü yapılan kongrede Yeniden Refah Partisi Geyve İlçe Başkanlığına tek liste halinde Memduh Sakarya seçildi.

YRP Geyve’nin yeni İlçe Başkanı Memduh Sakarya;
“Milli Görüş Davasının Erbakan Hocamız ile başlayıp, yöne aynı kan ve aynı candan olan mahdumları Dr.Fatih ERBAKAN bey’in Yeniden Refah Partisi ile devam eden siyasi partiye gönül verdik. Ülkemizin geldiği son duruma baktığımızda, ne sağ, ne de sol görüş ten bu ülkeye hayırlı olunamayacağının, tek adresin Yeniden Refah Partisi olduğunun kanaatindeyiz. Seçimler yaklaşmakta iken aldığımız bu görevi layıkıyla yerine getireceğiz inşallah. Milletimiz için biz varız diyerek sürekli sahada olacağız inşallah..” diye açıklamada bulundu..

Memduh Sakarya Kimdir?
Memduh Sakarya 1983 Geyve Doğumludur. Geyve ilçesinde İlk-Orta-Lise Öğreniminden sonra Geyve MYO da Peyzaj bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi AÖF işletme Lisans ve AÖF spor Yönetimi Önlisans bölümlerinden mezunu olmuştur. Halen Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği 2. Sınıfta örgün öğrenim görmektedir. Milli Karate Antrenörü ve Uluslararası Karate Hakemidir.
Halk Oyunları Antrenörüdür. Şuan Halen Sakarya İl spor Müdürlüğü EYT sistemi Geyve İlçesi Karate antrenörlüğüne devam etmektedir.

Yayınlama: 01.02.2023
1.966
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.