Dolar 18,8093
Euro 20,4551
Altın 1.165,67
BİST 5.199,18
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya 12°C
Yağmurlu
Sakarya
12°C
Yağmurlu
Cts 6°C
Paz 6°C
Pts 6°C
Sal 5°C
geyve nöbetçi eczaneler
Yeni Atanan Okul Müdürleri Görevlerine Başladı.

Yeni Atanan Okul Müdürleri Görevlerine Başladı.
20 Aralık 2014 18:43 | Son Güncellenme: 21 Aralık 2014 11:59
2.285

YENİ OKUL MÜDÜRLERİ GÖREVLERİNE BAŞLADI.

geyve-okul-mudurleri-goreve-basladi-Geyve ilçesindeki okullara yeni atanan okul müdürleri görevlerine başladı.

Alaattin Şan Görevine Başladı

Geyve Ahmet Yesevi İlkokuluna müdür olarak atanan Alaattin Şan görevine başladı

Alaattin Şan: “1977 yılında Geyve’de doğdum.Çine Köyü İlkokulundan sonra Geyve İmam-Hatip Lisesinden mezun oldum. 1994- 1998  yılları arasında Abant izzet Baysal Üniversitesinde okuyup İstanbul’da öğretmenliğe başladım. 2006’da Geyve Gazipaşa İlkokulunda sekiz yıl çalıştıktan sonra 2014 yılı Aralık ayında Ahmet Yesevi İlkokuluna müdür olarak atandım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.” dedi.

Geyve Ahmet Yesevi İlkokulu Müdürü Alaattin ŞAN

Geyve Ahmet Yesevi İlkokulu Müdürü Alaattin ŞAN

Geyve Ortaokulu Müdürü Görevine Başladı

Geyve Ortaokuluna müdür olarak atanan Abdülkerim Bülbül görevine başladı.

Abdülkerim Bülbül 2007 yılında Pamukkale Üniversitesinden sınıf öğretmeni olarak mezun olup Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde göreve başladı. Urfa’nın çeşitli okullarında öğretmenlik ve idarecilik yaptı.  Geyve’ye atandı. Görevde yükselme sınavı ile 04.12.2014 tarihinde Geyve Ortaokuluna müdür olarak geçti.  Öğretmenliğe başladıktan sonra da okumaya devam eden Bülbül, sırasıyla şu bölümlerden diploma almaya hak kazandı: Anadolu üniversitesi Kamu Yönetimi, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Yöntemlerinde yüksek Lisans ve Anadolu Üniversitesi Adalet bölümü

Abdülkerim Bülbül-Geyve Ortaokulu Müdürü

Abdülkerim Bülbül-Geyve Ortaokulu Müdürü

Cavit Aykan görevine başladı

Geyve Gazipaşa Ortaokuluna müdür olarak atanan Cavit Aykan görevine başladı.

Evli ve iki çocuk babası olan Cavit Aykan 1972 yılında Geyve’de doğar.  Hacıosmanlar İlkokulundan sonra Arifiye Öğretmen Lisesi ve Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği bölümünü bitirir. 1995 yılında Ardahan’da göreve başlar. Zonguldak’tan sonra 2001’de Geyve’ye atanır. Sırasıyla Necip Fazıl, Cumhuriyet ve Kazımpaşa İlköğretim Okullarında öğretmenlik yapar. 04.12.20014 tarihinde Gazipaşa Ortaokuluyla birlikte Hasan Can İlkokuluna müdür olarak atanır.

Geyve Gazipaşa Ortaokulu Müdürü

Geyve Gazipaşa Ortaokulu Müdürü Cavit AYKAN

Bahatdin Aydemir Alifuatpaşa Ortaokuluna Müdür Oldu.

Geyve Alifuatpaşa Ortaokulunda müdür yardımcılığı yapan Bahatdin Aydemir, aynı okula müdür olarak atandı.

Daha önce Geyve Öğretmenevi ve Osmangazi Ortaokulunda müdür yardımcısı olarak görev yapan Bahatdin Aydemir; 1966 yılında Taraklı’ya bağlı Kemaller Köyünde dünyaya gelir. Kemaller Köyü İlkokulundan sonra Geyve Ortaokulu ve Gökçeada Atatürk Öğretmen Lisesinden mezun olur. 

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilimler Ana Bilim Dalını bitirip 1989 yılında Adana’da öğretmenliğe başlar. Şanlıurfa ve Adıyaman’da görev yaptıktan sonra 2007’de Geyve’ye atanır. 

04.12.2014 tarihinde müdür olan Bahatdin Aydemir, okulun genç ve çalışkan öğretmen kadrosuyla;  Alifuatpaşa Ortaokulunun akademik başarısını en üst seviyeye çıkarmak, öğrencilerin sosyal ve kültürel yönden gelişmelerini sağlamak için çalışacağını belirtti. 

Bahattin Aydemir-Alifuatpaşa Ortaokulu Müdürü

Bahattin Aydemir-Alifuatpaşa Ortaokulu Müdürü

Mustafa Doğan Göreve başladı

Geyve HEM’ne atanan Mustafa Doğan Görevine Başladı

Geyve Halk Eğitim Müdürü İrfan Karaçayır’ın Adapazarı Fatih EML’ye müdür olarak gitmesi üzerine boşalan göreve Mustafa Doğan atandı.

Geyve HEM atanan Mustafa Doğan:  İlk ve ortaöğrenimini Geyve’de tamamladı. Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesinden 1989 yılında sınıf öğretmeni olarak mezun oldu. Gaziantep, Zonguldak- Ereğli- Alaplı, Geyve Akdoğan, Doğantepe YİBO, Ahmet Yesevi İlkokullarında öğretmenlik; Gazipaşa ve Aşağı Kirazca Ortaokullarında müdürlük yaptı. 04.11.2014 tarihinde de Geyve Halk Müdürlüğüne başladı.

Mustafa Doğan : “Öğrencilik yaptığım binada Halk Eğitim Müdürü olarak görev yapmak farklı bir duygu. Bu günlere gelmemde emeği geçen değerli öğretmenlerimin ellerinden öpüyor, saygılarımı sunuyorum. İnşallah yeni görevimle de vatanıma, milletime faydalı olurum.”dedi.

Geyve HEM Müdürü Mustafa Doğan

Geyve HEM Müdürü Mustafa Doğan

 Eşme İlkokulu Müdürü Görevine Başladı

Geyve-Eşme İlkokuluna müdür olarak atanan Mikdat Tortumlu görevine Başladı.

1972 yılında Aydın ilinde doğan Mikdat Tortumlu, Buharkent İlkokulundan sonra Nazilli İmam-Hatip Lisesini bitirdi. Selçuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinden mezun olan Tortumlu 1997’de Erzurum- Narman ilçesinin Alaçayır Köyünde öğretmenliğe başladı, Aşağı Yayla Köyünden Erzurum merkez Mustafa Kemal İlkokuluna geçti. Geyve Eşme İlkokulunda uzun yıllar öğretmenlik yaparken 04.12.2014 tarihinde aynı okula müdür olarak atandı.

MİKDAT TORTUMLU-GEYVE ESME İlkokulu-Müdürü

MİKDAT TORTUMLU-GEYVE ESME İlkokulu-Müdürü

Zikrullah Öz Cemal Gürsel Ortaokuluna müdür atandı.

Geyve Alifuatpaşa Cemal Gürsel İlkokuluna Zikrullah Öz müdür olarak atandı.

Zikrullah Öz; 1966 yılında Pamukova’nın Mekece Köyünde doğar.İlk,orta ve liseyi Bilecik’te okur. Bolu İzzet Baysal Eğitim Fakültesinden sınıf öğretmeni olarak mezun olur. Erzurum-Narman ilçesinde öğretmenliğe başlar  1997’de Geyve Doğançay İlköğretim, Alifuatpaşa Cumhuriyet İlköğretim Okullarında çalışır. 04.12.2014 tarihinde Cemal Gürsel İlkokuluna müdür olarak görevlendirilir.

Aynı tarihte müdürlere başarılar dileyen Zikrullah Öz: “Görevimi layıkıyla yapmaya çalışacağım.”dedi..

Zikrullah Öz-Alifuatpaşa Cemal Gürsel Ortaokulu Müdürü

Zikrullah Öz-Alifuatpaşa Cemal Gürsel Ortaokulu Müdürü

Sevgi Koçak Atatürk İlkokuluna Atandı.

Sevgi Koçak; Geyve İlk-Ortaokulu Anasınıfı öğretmenliğinden, Atatürk Ortaokulu Müdürlüğü’ne atandı.

Geyve Atatürk İlkokulu Müdürü-Sevgi KOÇAK

Geyve Atatürk İlkokulu Müdürü-Sevgi KOÇAK

Resul Nasır Günbilek Karaçam’a Atandı

Geyve Halk Eğitim Müdür yardımcısı Resul Nasır Günbilek, Karaçam Şehit Recep Demir İlkokulu’na müdür olarak atandı.

Resul Nasır Günbilek; 1977 yılında Karaman’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Karaman’da okudu. 1999 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliğinden mezun oldu. 

Aynı yıl Sakarya-Geyve ilçesi Bayat Köyünde öğretmenliğe başladı. 2007-2008 yılları arasında Geyve Atatürk İlkokulunda öğretmenlik yaparken idarecilik sınavını kazanarak Halk Eğitime müdür yardımcısı olarak atandı. Karaçam Şehit Recep Demir İlkokulu’na müdür olarak tayini çıkan Günbilek, evli ve iki çocuk babasıdır. Günbilek, görevi yanı sıra Açık Öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi son sınıfta okumaktadır.

Geyve Karaçam Şehit Recep Demir İlkokulu Müdürü Resul Narin Günbilek

Geyve Karaçam Şehit Recep Demir İlkokulu Müdürü Resul Narin Günbilek

Mesut Türedi Müdür Olarak Atandı

Geyve Alifuatpaşa-Necip Fazıl Kısakürek İlkokuluna Mesut Türedi müdür olarak atandı.

Mesut TÜREDİ Mersin-Anamur doğumlu olup İlk-orta-lise eğitimini Anamur’da yaptı.. 1996 yılında Selçuk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliğini kazanır. 4 yıllık lisans eğitiminin ardından 2000 yılında Sivas´a öğretmen olarak atanır. 7 yıllık Sivas görevinin ardından 2007 Haziran ayında iller arası atamayla Sakarya-Geyve Alifuatpaşa Necip Fazıl Kısakürek İlkokuluna öğretmen olarak gelir. 2008 Nisan ayından Eylül 2014’e kadar Müdür Yetkili olarak, Eylül ayından Aralık ayına kadar Müdür Vekili olarak aynı okulun idaresinde bulunur ve yine aynı okula, okul müdürü olarak görevlendirilir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Mesut TÜREDİ: “Sivas’tan atama isterken Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in adını taşıyan okulumuzu birinci sıraya yazdım ve ilk sıradan okulumuza atandım. Geldiğim günden bu yana üstadın adına layık ve örnek bir okul olmak için arkadaşlarımla çaba gösterdik. Yüce Rabbim, benlik duygusundan uzak, hayırlı güzel işler yapabilmeyi nasip eder inşallah” dedi.

Geyve Alifuatpaşa-Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu Müdürü Mesut Türedi

Geyve Alifuatpaşa-Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu Müdürü Mesut Türedi

 

Mustafa Can Osmangazi’ye Atandı

Geyve Osmangazi Ortaokuluna müdür olarak atandı.

Mustafa Can; 1960 yılında Geyve’de doğdu. İlk, orta ve liseyi Geyve’de, yükseköğretimini Ankara’da tamamladı. Sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. 2003’te AÖF Türkçe öğretmenliğinden mezun oldu. 1979 yılından beri Erzurum, Gümüşhane, Bayburt, İzmit’te çalıştı. 1999 depreminden sonra Geyve Atatürk İlköğretim Okulunda, 2011-2014 yılları arasında Kazımpaşa İlköğretim okulunda müdür yardımcılığı yaptı. 10 yıl öğretmenlik, 24 yıl idarecilik yapan Mustafa Can, 05.12.2014 tarihinde Osmangazi Ortaokuluna müdür olarak atandı.

Geyve Osmangazi Ortaokulu Müdürü Mustafa Can

Geyve Osmangazi Ortaokulu Müdürü Mustafa Can

Geyve Öğretmen Evine Ali Gündoğmuş Atandı

Geyve Kaymakamlığı Kültür Merkezi ve Öğretmenevine Ali Gündoğmuş müdür olarak atandı.

Ali Gündoğmuş, 1959 yılında Erzurum’un Narman ilçesinde doğar. 1976’da Yavuz Selim Öğretmen Lisesinden, 1981’de Sivas Eğitim Enstitüsünden sınıf öğretmeni olarak mezun olur. Aynı yıl göreve başlar. Arifiye Halk Eğitim Müdürlüğünde müdür yardımcılığı yaparken Geyve Öğretmenevine müdür olarak atandı.

Mehmet AYDOĞAN

Geyve Öğretmen Evi Müdürü Ali Gündoğmuş

Geyve Öğretmen Evi Müdürü Ali Gündoğmuş


Abone Ol 


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.