Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Temmuz 2011 | Erdinç Tuna

GEYVE’MİZE YENİ BİR IŞIK !!!!!

Medya olgusu günümüzde toplumlar için büyük önem arz etmektedir. Sosyal yaşamın temel ihtiyaçlarından biri olan bilgilenme sürecinin oluşmasında ve sağlanmasında Medya kamusal bir görev yürütmektedir. Gazeteler,Tv.’ler  ve bizlerin yaşadığı Geyve’miz gibi küçük ilçelerde kurulan yerel haber siteleri bu işleyişin temel araçlarından biridir.

İşte bu vizyon anlayışı ile oluşturduğumuz  http://geyvemedya.com sitesi ile web site alanında örnek teşkil edecek projeler geliştirerek, sürekli üretkenlik politikasıyla Geyve’mizin sanal ortamdaki en kapsamlı tanıtım organını oluşturmak ve vereceğimiz hizmetlerle alanımızda örnek teşkil edecek bir internet sitesini siz değerli Geyve’li okuyucularımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Buradaki amacımız;

Başta Geyve’li hemşehrilerimiz olmak üzere Geyve’nin sınırları dışında yaşayan insanlara Geyve’nin sesini duyurabilmek ve Geyve sınırları dışında yaşayanların Geyve’deki sesi olabilmek;

Geyve’nin en kapsamlı tanıtım ve haber sitesi kimliğini oluşturup Geyve sevdalılığını Geyve’ye hizmete dönüştürmek;

Geyve’nin birlik ve bütünlüğünü zedelemeyecek bir yayıncılık anlayışıyla sosyal, ekonomik, kültürel ya da siyasi statüsü her ne olursa olsun, ayrımcılık yapmadan herkesi kucaklamak ve Geyve paydasında birleştirmek;

Geyve’nin en önemli problemi olan tanıtım eksikliğini ortadan kaldırmak adına, sanal ortamda üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmak ve ilçemiz Geyve’yi Türkiye ve dünyaya tanıtmak;

Geyve paydasında birleşen ve Geyve’nin tanıtımı için hizmet veren tüm şahıslarla ve kurumlarla koordineli bir şekilde çalışmak,bugün değilse bile birgün mutlaka “GEYVE” denince akla gelen ne varsa tamamını bünyesinde barındıran bir web sitesi oluşturmak olacaktır.

Bu saydıklarımızın dışında Geyve’nin tanıtımı adına pozitif ve önemli niteliğe sahip ne varsa tamamını kendimize ilke ve amaç edinerek böyle bir yeni yerel site açılımına yüreğimizi koyduk..

Yüreğimizi koyduğumuz bu yolda bizleri yalnız bırakmayacağınıza inandığımız siz değerli dost ve hemşerilerimize balıkçıların ilk suya çıktıklarındaki maneviyatı çok kuvvetli bir deyim olan “vira bismillah” diyerek selam ve saygılarımı sunuyorum.

Erdinç TUNA

Genel Yayın Koordinatörü

927 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

“Vira Bismillah” için 1 yorum

  1. SELİM dedi ki:

    Sitenizi kurulduğu günden beri takip etmekteyim..
    ne yalan söyliyeyim ilk başlarde Geyvede bazı tabuları yıkacağınızı zannetmiyordum..Sizin sitenizinde diğerleri gibi reklam peşinde para peşinde veya sağdan soldan haberleri alıp yayınlayan bir site olacağınızı tahmin etmiştim..
    Ama hiç de öyle olmadığını tüm Geyve gibi bende gördüm…
    Sizinde dediğiniz gibi yüreğinizi koyduğunuz bu yolda Sizi ve ekbinizi tebrik ediyor başarılar diliyorum..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle