Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Aralık 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

Ülkücü Şehit Adem Tomay’ın Abisine Plaket verildi.

8888888888888888Ülküde birlik, Ülkede beraberlik gecesi düzenlendi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Sakarya İl Başkanlığı tarafından Atatürk  Spor Salonunda, “Ülküde birlik, Ülkede beraberlik” gecesi düzenlendi.

Gecede Geyve’li Ülkücü şehit Adem Tomay’ın abisi Nejat Tomay’a plaket verildi. Duygulu anların yaşandığı  bu törende tribünler, “Şehidim hakkını helal et bize” sloganları atıldı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz konuştu. Kılavuz, “Ülkemizde yaşanan gelişmeler herkesin malumudur. Türk Milleti öz vatanında  misafir konumuna düşürülmeye çalışılmakta, bu milletin evlatlarının arasına  şurada, buradan diye nitelemeler yapılarak nifak tohumları ekme çabası içine  girilmiştir. Bu torakların varlığını ve birliğini korumak, bin yıllık kardeşlik  harcının bozulmasına engel olacak kurum Ülkü Ocaklarıdır. Ülkü Ocakları Türk  milleti için hiçbir şahsi menfaat beklemeden hayal kurabilen ve hayallerini nasıl gerçekleştirebileceğinin yollarını arayan, gece gündüz durmadan  samimiyetle çalışabilecek dava arkadaşı hukukunda birbirine inan bir gençlik  hazinesine sahiptir” dedi.

 

 

 

2142 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle