Türkiye’nin örnek projeleri için Kaya’ya teşekkür

Türkiye’nin örnek projeleri için Kaya’ya teşekkür

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Türkiye’nin örnek projeleri olan Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi ile Alifuatpaşa yolu üzerinde bulunan Kadın İstihdam ve Gastronomi Projesi “Geyva Mola”yı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Türkiye’nin örnek projeleri olan Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi ile Alifuatpaşa yolu üzerinde bulunan Kadın İstihdam ve Gastronomi Projesi “Geyva Mola”yı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Geyve Belediye Başkanlığı döneminde başarılı işlere imza atan ve AK Parti’den Milletvekili aday adayı olan Murat Kaya’nın çalışmalarını beğenen AK Parti sSakarya İl Başkanı Yunus Tever sosyal meya hesabından yaptığı açıklamada, “Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi ile Alifuatpaşa yolu üzerinde bulunan Türkiye’ye örnek Kadın İstihdam ve Gastronomi Projesi “Geyva Mola”yı inceledik. Bugüne kadar Geyve’mizde birçok örnek projeye imza atan Murat Kaya Başkanımıza başarılı çalışmaları için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Yayınlama: 19.03.2023
Düzenleme: 21.03.2023 08:17
635
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.