TÜMSİAD’tan Vali Coş’a Ziyaret

TÜMSİAD’tan Vali Coş’a Ziyaret

TÜMSİAD’tan Vali Coş’a Ziyaret

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD), Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Murat Kesik, TÜMSİAD’ın ‘yerel değerlerden küresel liderliğe’ sloganı ile harekete geçtiği günden beri ahlak, erdem, hizmet gibi değerlerden şaşmadan şehrimize, ülkemize ve bütün dünyaya bu düsturlarla hizmet etme heyecanını kaybetmediğini belirtti.

Vali Hüseyin Avni Coş, TÜMSİAD heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Sivil toplum örgütlerinin önemli olduğunu vurgulayan Vali Coş, “Türkiye’nin önemli iş adamı derneklerinden biri olan TÜMSİAD’ı tanıyorum. Bu gibi iş adamları derneklerinin il ve ülke ekonomisine katkılarının büyük” dedi.
İş istihdamı sağlamak adına önemli rol oynayan sivil toplum örgütlerinin arkasında olacaklarını ifade eden Vali Coş, Sakarya’nın her açıdan gelişime açık bir il olduğunu ve bu gelişime yardımcı olan tüm sivil örgütlerin her zaman arkasında olacaklarını da ifade etti.

Ziyarete; TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Murat Kesik, Şube Başkan Yardımcıları Selahattin Bektaş, Ahmet Ölmez ve Nihat Baltaoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Cevdet Koç, Naim Yener, Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş ve Genç TÜMSİAD Başkanı Ahmet Yılmaz katıldı.

 

Image and video hosting by TinyPic

Yayınlama: 07.07.2014
Düzenleme: 08.07.2014 20:07
667
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.