Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ağustos 2012 | Ekonomi, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya

Turkcell’in Yaşasın Çiftçiler Paketi üyelerine çekilişle dağıtacağı traktörler sahiplerini bulmaya devam ediyor.

Bu çekilişlerde Haziran 2012 Talihlisi olarak traktör çıkan Sakarya Karasu’dan Cemil Yalanız’a hediye traktörü Geyve  Alifuatpaşa Beldesinde bulunan ‘Yılmaz Traktör’ Plaza Merkez Binasında , teslim edildi.

Tarım Fuarını Gezdi, Traktör Kazandı…

2011 – Bursa Tarım Fuarını gezen Karasu İlçesi Hürriyet Köyünde yaşayan Cemil Yalanız, daha önceden tanıdığı ‘Yılmaz Traktör’ Standını ziyaretinde, konuk stand Türkcell’den ‘Çiftçi Paketi’aldı. Bu alış – veriş ile 2012 yılında her ay yapılan çekilişlere katılma hakkını da kazandı. 6. Çekiliş olan 2012 – Haziran çekilişinde 1 adet traktör kazandı.

Cemil Yalanız, çekiliş sonucu kazandığı traktörünü almak üzere annesi, babası ve kardeşi ile ‘Yılmaz Traktör’ merkezine geldi.

Burada yapılan törenle Cemil Yalanız, traktörünün anahtarını ‘Selocan’dan aldı.

Anahtar Teslim töreninde;Türkcell adına Bengü Zabitçi, Yılmaz Traktör adına Aydın Yılmaz ve Yılmaz Traktör Ceosu Tuncay Bitirim, Cemil Yalanız ve ailesi hazır bulundu.

Talihli Cemil Yalanız açıklamasında; ‘Bursa Tarım Fuarına gezmeğe gittiğimde, Yılmaz Traktör Standına da uğradım. Konuk stand olanTürkcell’den Çiftçi Paketi aldım. Kuraya katıldığımı söylediler. Aldığım bir telefonla 6. Çekilişten traktör kazandığımı öğrendim. Çok mutluyum.Türkcell ailesine ve Yılmaz Traktör yönetimine şükranlarımı sunarım.’ Dedi.

Yılmaz Traktör adına açıklama yapan Tuncay Bitirim: ‘Yılmaz Traktör Doğu Marmara gurubunda yer alan Karasu İlçesi Hürriyet Köyünde yaşayan çiftçi Yalanız Ailesinin ferdi Cemil Yalanız’a Traktörlerimizden birinin ikramiye olarak çıkması elbette bizleride en az ailesi kadar sevindirdi. Traktörümüzü alanlar artık bizlerin akrabası olurlar. Her türlü teknik destek tarafımızdan yapılacaktır. Satış sonrası hizmet süreklidir. Güle güle kullansın.’ Dedi.

Aydın Yılmaz talihli Cemil Yalanız’a ‘Çiftçi Eğitim Seti’ hediye etti.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

NOT:Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız

3998 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle