Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Şubat 2014 | Alt Haberler, Köyler, Yaşam

Taraklı Ziraat Odası yemekli toplantı düzenledi

taraklı Ziraat Odası-Yemekli Toplantı (3)Taraklı Ziraat Odası Başkanlığı tarafından yemekli toplantı düzenlendi. Toplantıda Taraklı Ziraat Odası’nın faaliyetleri ile ilgili sunum gerçekleştirildi.

İlçe merkezindeki Park Lokantasında gerçekleştirilen toplantıya Ziraat Odası Yönetim Kurulu üyeleri ve meclis üyeleri katıldı. Bazı meclis üyelerinin mazeretleri nedeni ile katılamadığı toplantıda konuşan Taraklı Ziraat Odası Başkanı Ruhi Avdan yönetim kurulu ve meclis üyelerine yemekli toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Avdan konuşmasında çiftçilerin sorunlarını çözmede ve ihtiyaçlarının giderilmesinde büyük özveri ile çalıştıklarını belirterek çiftçilere yonca tohumu, buğday ve fiğ başta olmak üzere her türlü tohumu temin ettiklerini söyledi.

Çiftçilere daha iyi hizmet vermek için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Avdan “Çiftçimizin kalkınması ve gelişimine büyük katkı sağlayacak projeler hazırlamak istiyoruz” dedi.

Avdan  “Hizmetlerimizi gerçekleştirirken çiftçimizin ekonomik gücünü göz önüne alarak faaliyet gösteriyoruz. Sizlerinde yardımları ile faaliyetlerden herkesi faydalandırmak istiyoruz. Kimseyi mağdur etmek istemiyoruz. Çalışmalarımıza tüm meclis üyelerimiz katkı vermelidir, düşüncelerini paylaşmalıdır” dedi

Toplantı çay sohbeti ile son buldu.

1350 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle