Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Ağustos 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Teknoloji, üst Haberler

Sürücü ve Yayaları Canından Bezdirdiler

Geyve ilçe merkezinde bulunan trafik ışıkları vatandaşları çileden çıkarıyor.

Geyve’de Konyalı Alibey Caddesi üzerinde Belediye Garajı, Tepecikler Mahallesi ile Çiftlik mahallesinde bulunan trafik ışıkları her zaman şikayet konusu olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Belediye garajı mevkiindeki ışıklarda yine kaza oldu.Burada araçlarda maddi hasar oluşurken herhangi bir can kaybı olmadı.

Ancak geçtiğimiz haftalarda çiftlik ışıklarında meydana gelen kazada minik çoçuğumuz aynı şansta değildi.Bu kazada minik çoçuğumuz yaralanmış ve kafasına 21 dikiş atılmıştı.

İlçe merkezinde 3 yerde bulunan ve bazen yanıp, bazen yanmayarak vatandaşta dalgınlık yaratan ışıklar ile Çiftlik mahallesindeki ışıklarda yeşil ışığın yanmasıyla sönmesi bir olması sosyal medyadan yapılan paylaşımlarda ilk sırada yer alıyor.

Konu hakkında yetkililere sosyal medya ve sitemiz whatsup üzerinden seslenen vatandaşlar, Trafik ışıklarının bulunduğu mekanların artık kaza mahalli haline geldiğini ifade ederek, Bir vatandaş olarak, halk olarak sesimizi kimse duymuyor. Genellikle kazalar trafik ışıklarının düzenli çalışmamasından uyarı levha ve yaya çizgileri ve set olmadığından meydana geliyor.Ayrıca trafik ışıklarında kayıtlara yansımayan sadece tutanak düzenlenip anlaşılan maddi hasarlı kazalar var. Bu sıkıntılı bölgelerin çözüme kavuşması için illa birilerinin ölmesimi gerek? Yetkililerin bu bölgelerle ilgili çalışma yapmasını istiyoruz, dediler.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3954 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Sürücü ve Yayaları Canından Bezdirdiler için 1 yorum

 1. hasan kılıç dedi ki:

  asıl sebep saygısızlıktır ve güya uyanıklıktır; aceleciliktir..
  biraz yavaş birader, biraz saygı. trafik, saygıdır.
  10 saniye geç gitsen ne kaybedersin ki 10 saniye geç gitmeyle kimse bir şey kaybetmez….
  özellikle yayalar ve motosiklet, bisiklet sürücüler yavaş olmalı, dikkatli olmalı…
  ışığa da gerek bile yok böyle olursa..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle