Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Şubat 2014 | Alt Haberler, Dünya, Geyve, Yaşam

Suriye’ye 4 TIR Yardım Gidecek.

geyveden suriyeye yardımİHH Geyve -Suriye Halkı Dayanışma Platformu, Geyve ve Pamukova’dan 2 TIR, Taraklı’dan da 2 TIR olmak üzere toplam 4 TIR dolusu yiyeceği Suriye’ye gönderecek.

Geyve, Pamukova, Alifuatpaşa ve Taraklılı hayırsever vatandaşlar, Suriyeli kardeşlerine yardım eli uzattı. Toplanan 4 TIR dolusu yardımlar; 22 şubat 2014 Cumartesi günü ikindi namazına müteakip, Cumhuriyet meydanından dualarla uğurlanacak.

İHH Geyve -Suriye Halkı Dayanışma Platformu, Geyve, Alifuatpaşa, Pamukova ve Taraklılı yardımseverlere teşekkür etti.

DSCF6595

2197 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Suriye’ye 4 TIR Yardım Gidecek için 7 Yorum

 1. muttalip dedi ki:

  4 TIR YARDIMI SURİYE’YE GÖNDERECEĞİNİZE GEYVEMİZDE BULUNAN YARDIMA MUHTAÇ İNSANLARA GÖNDERİRSENİZ DAHA ÇOK HAYRA GİRERSİNİZ. Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir.

  • Misafir dedi ki:

   Mazluma yapılan yardıma karşı çıkacağına öncülük ette buradaki garibanlara sen yardım etmeye sebeb ol muttalip bey

  • Yazıkk dedi ki:

   Bugün ülkelerindeki savaş nedeniyle evlerini, vatanlarını terk etmek zorunda kalan, hayatlarını kaybeden Suriye’liler, 98 yıl önce Çanakkale Savaşları sırasında, Osmanlı ordusu içinde vatan savunması için canlarını ortaya koymuştu. O zaman neden onlar evlerinde oturup konu komşuya yardıma gitmediler…. İşte sizin İzanınız Bu…

 2. kara dedi ki:

  önce kendi semtimizdeki yoksulları doyursak

 3. muttalip dedi ki:

  Sayın misafir ”BİR ELİN VERDİĞİNİ ÖBÜR ELİN DUYMASIN” siz benim hayır ve yardım yapmadığımı nereden biliyorsunuz?

 4. Hasan Akçay dedi ki:

  Barış, huzur içinde korkusuzca yaşayan suriye de iç işlerini karıştırıp iç savaş çıkartanlar, müslüman kanı akmasına sebep olanlar… yazık… Ab, ABD bile değil en çok TC den kışkırtıcılık yapıldı. oysa TC orta yolu bulup bu iç savaşı yatıştırabilirdi, barışa katkı sağlayabilirdi. ama TC bunu yapmadı. kışkırttıkça kışkırttı. akan kanın müsebbibi olanların vicdanı sızlıyor olacakki habire yardım topluyorlar.. bu gerçek onları rahatsız ediyor. muttalip bey de haklıdır.. önce evimiz, önce yakınımız.. sonra komşumuz, sonra daha ötedeki.. yardım sırası islam da budur, böyledir. kimseleri karalamaktan, kimselere taş atmaktan gerçekleri göremeyenler var. allah ıslah ede. hakkı göstere.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle