Sosyal Gelişim Merkezinde Kayıtlar Başlıyor

Sosyal Gelişim Merkezinde Kayıtlar Başlıyor

SOSYAL GELİŞİM MERKEZİNDE KAYITLAR BAŞLIYOR..

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet sunan SGM’ler ve Macera Park’ta yeni dönem kayıtları başlıyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “24 Eylül Pazartesi günü başlayacak kayıtlarımız 7 Ekim Pazar günü sona erecek. 36 farklı branşta öğrencilerimize eğitimler sunacağız. Tüm öğrencilerimizi Sosyal Gelişim Merkezlerimizle ve Macera Park’la buluşmaya davet ediyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Sosyal Gelişim Merkezleri ve Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta yeni dönem kurs kayıtları başlıyor. 24 Eylül Pazartesi günü başlayacak kayıtların 7 Ekim Pazar günü sona ereceğini aktaran Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Yeni dönemin tüm öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Sosyal Gelişim Merkezi ve Macera Park’ta toplam 36 farklı branşla hizmet sunacağız. Kurslarımıza tüm öğrencilerimizi davet ediyoruz” dedi.

Zengin ders içerikleri

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Yoğun bir yaz dönemini geride bıraktık. Yeni bir döneme başlayacağız. SGM ve Macera Park’ta 36 farklı branşla hizmet sunacağız. Öğrencilerimiz öğrenmenin yanında eğlenmenin de ayrıcalığını merkezlerimizde yaşayacaklar. Zengin ders içeriklerimiz, uzman eğitmen kadromuzla öğrencilerimizle yeniden buluşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. İnşallah yeni dönem eğitimlerimizi de verimli bir şekilde gerçekleştireceğiz. Tüm öğrencilerimizi Sosyal Gelişim Merkezlerimizle ve Macera Park’la buluşmaya devam ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yeni dönem branşları

Yeni dönem branşları ise şu şekilde; Kur’an-ı Kerim ve Değerler Eğitimi, Arapça, İngilizce, Akıl Oyunları, Satranç, Drama, Ritim, Tasarım-Seramik, Resim, Karikatür, Keman, Bağlama, Gitar, Ney, Ebru Atölyesi, Tezhip Atölyesi, Minyatür Atölyesi, Robotik ve Kodlama Atölyesi, Maket Yapımı Atölyesi, Becerikli Eller Atölyesi, Mutfak Atölyesi, Çizgi Film ve Animasyon Atölyesi, Anlayarak Hızlı Okuma Atölyesi, Dikkat Atölyesi, Minik Adımlar Halk Oyunları Atölyesi, Geleneksel Sanatlar Atölyesi, Çizgi Tasarım Atölyesi, Grafik Tasarım Atölyesi, Melodika, Origami, Oyuncak Yapım Atölyesi, Kodlama, Sahne Sanatları Atölyesi, Spor Tırmanışı, Model Uçak Atölyesi, Geleneksel okçuluk.

Ayrıntılı bilgi için;

Geyve Sosyal Gelişim Merkezi için (0 264) 517 10 06-07 

numaralarını arayabilirler.

Sosyal Gelişim Merkezi Çocuk Kulüpleri Dönem Kursları Kitapçığımızdan Kurslarımız ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Kurslarımız 7-14 yaş arası çocuklar içindir ve ÜCRETSİZDİR.
Her çocuk 2 kurs seçme hakkının yanında 3. kurs olarak “Kur’an-ı Kerim ve Değerler Eğitimi ” dersi seçme hakkına sahiptir

Çocuklarımızı ilgili oldukları kurslar için 24 Eylülden itibaren Sakarya Büyükşehir Belediyesi web sitesi www.sakarya.bel.tr adresinden veya merkezlerimize şahsen başvurarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Yayınlama: 22.09.2018
Düzenleme: 26.09.2018 17:23
4.068
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.