Sonunda Buda Oldu..

Sonunda Buda Oldu..

Acil Polikliniğine At Arabasıyla çarptı..

at_arabasiyla_hastaneye_daldi.jpg-04-11-2013Geyve ilçesinde meydana gelen olayda, At arabası küçük bir çocuğun yaralanmasına neden oldu.

Polis bültenlerine yansıyan olay önceki gün Geyve İlçesinde yaşandı. Bültende yer alan bilgilere göre, sürücüsünün kimliği öğrenilemeyen at arabası,  E.D isimli küçük bir çocuğa çarptı.

İlk müdahalesi Geyve Devlet Hastanesinde yapılan E.D. daha sonra Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yaşanan ilginç olay sonrasında olayla ilgili inceleme başlatıldı.

DİĞER ASAYİŞ OLAYLARI 

geyve asayiş

OLAYIN ÖZETİ :01.11.2013 günü saat:00.10 sıralarında müşteki Y.D. ifadesinde; abisi K.D.ile birlikte çalıştıklarını, 31.10.2013 günü saat:16.00 sıralarında kendisine bir şey söylemeden işyerinden ayrıldığını, K.D.’ın eşi olan N.D.’ın kendisini arayarak K.’nun eve geldiğini, cebinde bulunan tüm parayı kendisine verdiğini ve artık bu saatten sonra paraya ihtiyacı olmayacağını söyleyerek evden ayrıldığını söylediği, K.D. telefon ile aradığını fakat ulaşamadığını beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :31.10.2013 günü saat:23.45 sıralarında polis merkezine yapılan ihbar sonucu İstanbul ilindeki ikametinden kaçan A.Ö. isimli küçük kız çocuğu yakalanmış, C.Savcısının talimatı ile mağdur annesine teslim edilmiş, olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :03.11.2013 günü saat: 02.00 sıralarında müşteki T.K.ifadesinde; boyama makinesinin yanında dururken bir anda başının döndüğünü ve gerisini hatırlamadığını, gözünü açtığında kendisini hastanede gördüğünü, hastanede tedavi olduğunu, sağlık durumunun iyi olduğunu, olayla ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını  beyan etmiş olup olay ile ilgili evrak ikmalen gönderilmiştir.

Yayınlama: 05.11.2013
Düzenleme: 07.11.2013 18:54
665
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. gurbetçi dedi ki:

    resmi daireleri önünde at arabasıyla dolaşmak geyvede çok normal