Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Şubat 2014 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Köyler, Manşet

Soğuksu Köyü Sokakları  Yenileniyor…

geyve soğuksu köyünün yolları beton kaplanıyor (2)Soğuksu Köyü Sokakları beton kaplama ile Yenileniyor…

 Geyve İlçesi Ilıca Köyü Soğuksu Mahallesinin sokakları, beton ile kaplanmaya başlandı.

Ilıca Köyü Muhtarı ve Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar, yapılan çalışmalar ile ilgili olarak şu bilgileri verdi: ” Soğuksu mahallemizin sokaklarını beton ile kaplıyoruz. Yaptığım araştırma sonucunda; köy sokaklarının kilitli parke ile kaplanması daha masraflı geldi. Beton ile kaplanan yol uzunluğu 800m. civarında. 350 – 400 m3 beton kullanılacak. Maliyetin 60 bin TL civarında olabileceğini tahmin ediyorum. Gezdiğim Karadeniz Bölgesindeki köy yollarının çoğunun da beton ile kaplı olduğunu gördüm. Araştırdığımda beton kaplamanın daha uzun ömürlü ve daha hesaplı, işçilik süresinin de kısa olduğunu öğrendim. Komşularıma hayırlı olsun.”

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

 

 

5168 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Soğuksu Köyü Sokakları Beton Kaplanıyor. için 7 Yorum

 1. Soğuksu dedi ki:

  Yazık günah bukadar para harcanır mı? Yarın birgün kanalizasyon veya su hattı gelse yada tamir olsa betonu mu kıracak. 2014 yılındayız… Devletin parasının böyle hunharca kullanılmasın. Belki düşünce güzel olabilir ama teknik açıdan betondan yol hiçbir yerde sağlıklı olmamıştır. Hayırlsı…

 2. soguksu dedi ki:

  alt yapı olmadan beton atmanın ne anlamı var.devletin parasını boyle harcaman hiç dogru degildir.

 3. ELLERİNE SAĞLIK
  MUHTARIM SEN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA LAYIK ADAMSIN.SENİN KIYMETİNİ BİLENLER BİLİR.BERABER NİCE 30. YILLARA …DURMAK YOK YOLA DEVAM..SOĞUKSUYA ILICAYA SELAM..

 4. ARGATLI MEÇHUL dedi ki:

  BEN YÖRÜKLER MAHALLESİNDE MEZARLIĞIN ARKASINDA OTURUYORUM. BİZİM SOKAKLARIMIZ PARKE DÖŞELİ.ZAMANLA ÇUKURLAR HENDEKLER OLUŞUYOR. KISACA ÖMRÜ ÇOK KISA OLUYOR.AMA BETON ÖMÜRLÜK OLUYOR. YOLLARI BETON YAPAN MUHTAR KANALİZASYON İŞİNİDE ELBET HALLEDER.HELAL SANA MUHTAR DARISI BİZİM KÖYÜN BAŞINA.
  YENİLİKLERE AÇIK OLALIM.

 5. Muhtarım hayırlı olsun, beton güzel olmuş.ama köyümüzün sakinlerine yeni projelerinden de bahset..eğer doğruysa köye yeni camii ,kiraz hali , çam piknik alanı,hafta sonu tatilcilerine bahçeli evler yapacakmışsın. hadi bakalım görelim sen söylüyosan doğrudur. AÇILDIN MUHTAR AÇILDIN.

 6. Ahmet dedi ki:

  Sevgili dayıoğlu süleyman bu çalışmalar sana rakip olmamı engelleyemez çılgın projelerle dönüyorum köyüme.soğuksu köyüne yakışır bir stad yapacağım ve şampiyonlar ligi finalini orada oynatacağım… Bu sadece başlangıç olacak en büyük cimbom! Dayıoğlu başarılarının devamını diliyorum tüm desteğimizle yanındayız kardeşim! Muhtarlar KRALI! Çavuşların Cimbom Ahmet ERTÜRK

 7. Mustafa dedi ki:

  Evladı Fatih Han’dan Mustafa hoca diyor’ki halka hizmet hakka hizmettir inanç ve anlayışından yola çıkarak bu candan ve yürekten vatan ve milliyet perverliğinizin insan ve toplum odaklı üretmiş olduğunuz müstesna hizmet projelerinizi en yürekten samimi duygularımla tebrik ediyor, yatırım ve hizmet planlarınızdaki başarınızın devamını Yüce Rabbimden Niyaz ediyor nihayetsiz azimle başarılar diliyorum. Türkiye Hafızı Kuran ve Mevlithanlar Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk’ler HANEDANI veliahtlarından Mustafa ERTÜRK!

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle