Şehidimizin adı Geyve’de yaşayacak

Şehidimizin adı Geyve’de yaşayacak

Sakarya Valiliği, 15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişimi sırasında şehit düşen Polis Memuru Serdar Gökbayrak’ın ismini Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilçede bulunan bir köprüye verilecek.

ANLAMLI KARAR
15 Temmuz Darbe Girişimi sırasında Şehit edilen İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi’nde görevli Polis Memuru Serdar Gökbayrak’ın ismi Sakarya’nın Geyve ilçesinde yaşatılacak. Aldıkları kararı sosyal medya hesabından duyuran Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, “15 Temmuz’un Kahramanı, Aziz Şehidimiz Serdar Gökbayrak… 675 öğrencili Geyve Anadolu İmam Hatip Lisemize ve bir köprüye ismini verme kararı aldık. Çocuklarımız onun kahramanlıklarıyla büyüyecek… Onlar için ne yapsak azdır… Hayırlı olsun… Rabbim gani gani rahmet eylesin” dedi.
MEZARI ARİFİYE’DE
Şehit Gökbayrak’ın kabri, Arifiye ilçesi Hanlıköy’de bulunuyor. Şehit Gökbayrak için her yıl 15 Temmuz’un yıldönümünde anma programı gerçekleştiriyor. Sakarya Valiliği tarafından alınan karar, bu yıl gerçekleştirilecek anma programı öncesinde şehidin ailesi için de büyük önem arz ediyor.

Yayınlama: 12.07.2022
Düzenleme: 12.07.2022 16:31
1.923
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.