Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Eylül 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya

SATSO Seçimlerinde Geyve’li İş Adamı Korkmaz’a Destek

ERKAN GÜRAL’DAN KORKMAZ’A DESTEK

TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde yapı malzemeleri grubu 13. Meslek komitesinden meclis üyesi adayı olan Geyveli iş adamı Gökhan Korkmaz’a gönderdiği bir mektup ile desteğini açıkladı.

Genel Başkan Güral, TÜGİK yönetim kurulu üyesi ve SakaryaGİAD Başkanı olan Geyveli iş adamı Korkmaz’dan övgü ile bahsettiği mektubunda, gerek ticari ve gerek sivil toplum kuruluşlarında gösterdiği başarılı çalışmalar ve ayrıca bir çok SakaryaGİAD üyesinin de gençlere örnek olacak şekilde aday olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Türkiye genelinde 10.000 üyesi bulunan Konfederasyon adına kaleme aldığı mektubunda Genel Başkan Güral şu ifadelere yer verdi:

Sevgili Gökhan Korkmaz Başkanım, 

Genel Başkanlık görevini yürüttüğüm Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu bünyesinde faaliyet gösteren Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneğinin Kurucu Başkanlığını sürdürdüğünüz bu dönemde, gerek ticari gerekse sivil toplum kuruluşu çalışmalarında taraflı tarafsız tüm kesimlerin takdirini kazanmış başarılı bir yönetici profilini çizdiğinizi büyük bir mutluluk ve gururla ifade etmek isterim.

TÜGİK (Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu) Yönetim Kurulunda birlikte çalışma fırsatı yakaladığımız bu süreçte, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde 13. Meslek Komitesinden Meclis Üyeliği Adaylığınızı gerek şahsım gerekse temsil ettiğimiz ülke genelindeki binlerce iş insanı olarak desteklediğimizi belirterek, çok sayıda Sakarya Giad üyesinin çeşitli komitelere aday olmasını genç iş insanları adına memnuniyetle karşıladığımız bu yarışta size ve birbirinden değerli tüm aday arkadaşlarımıza üstün başarılar dilerim.

Saygılarımla

Erkan Güral

TÜGİK Genel Başkanı

 

1890 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle